یادگیری واژگان زبان

برای یادگیری لغات زبان باید از متن کتاب درسی‌تان شروع کنید. خط به خط کتاب درسی را معنی کنید و لغات آن را یاد بگیرید و حتی تمرین‌های مربوط به گرامر را نیز معنی کنید.

یادگیری واژگان زبان

برای یادگیری لغات زبان باید از متن کتاب درسی‌تان شروع کنید. خط به خط کتاب درسی را معنی کنید و لغات آن را یاد بگیرید و حتی تمرین‌های مربوط به گرامر را نیز معنی کنید. یادتان باشد لغات باید در متن و با اطلاع از کاربرد لغت یاد گرفته شود. اگر فقط به یادگیری لغت به‌تنهایی بپردازید و کاربرد آن را بررسی نکنید، سطح کیفی یادگیری در حد مطلوب نخواهد بود و میزان ماندگاری آن نیز در ذهن کم است.

بعد از یادگیری متن درس به سراغ کتاب آبی کانون بروید و سؤالات مربوط به واژگان را کار کنید. هر شب لغاتی را که خوانده‌اید مرور کنید. استفاده از جعبه‌ی لایتنر و به‌یاد نیز کمک بسیار زیادی در یادگیری و تسلط‌تان بر روی لغات خواهد کرد. هر چه دایره‌ی لغت‌تان بیش‌تر شود مسلماً راحت‌تر از پس سؤالات زبان برخواهید آمد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
معرفه و نکره (علامت های اعراب فرعی) از عربی چهارم
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان)
دبیر : فرزاد قنبری