پالمیراس عنوان قهرمانی را در لیگ برزیل کسب کرد

در فاصله یک هفته به پایان فصل، پالمیراس عنوان قهرمانی را در لیگ برزیل از آن خود کرد.

پالمیراس عنوان قهرمانی را در لیگ برزیل کسب کرد

به گزارش تابناک ورزشی، تیم قدیمی و پرهوادار پالمیراس با برتری 1-0 خانگی برابر چاپیکوئنزه، قهرمانی خود در لیگ برزیل را قطعی کرد. تک گل دقیقه 25 فابیانو لیسمان به این تیم کمک کرد تا برای نخستین بار پس از سال 1994، جام قهرمانی لیگ برزیل را بالای سر ببرد.

بدین ترتیب در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل، پالمیراس 77 امتیازی شد و بالاتر از فلامینگویی که در برابر سانتوس به برتری 2-0 دست یافت، با اختلافی 7 امتیازی قهرمان سری آ برزیل شد. بدین ترتیب در ماه ژانویه گابریل ژسوس مهاجم باشگاه منچسترسیتی که به صورت قرضی برای پالمیراس توپ می زد با خاطره قهرمانی پا به لیگ برتر می گذارد. وی تا بدین جای فصل 12 بار برای سبزپوشان موفق به گلزنی شد.گفتنی است که رقابت بر سر عنوان آقای گلی این فصل ، بیشتر میان فرد مهاجم پیشین تیم ملی برزیل و حال حاضر باشگاه اتلتیک مینیرو (که 14 گله است) و دیگو سوزا مهاجم (13 گله) تیم اسپورت و همچنین ویلیام پوتکر (13 گله) از سانتوس جریان دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب