حس رقابت

این کتاب جدید، ریاضی به روش حل مسئله است که شامل سؤالات تستی در حد سؤالات المپیاد ریاضی است.

حس رقابت

مهم‌ترین ویژگی مثبت دانش‌آموزان مقطع ششم گروه من، حس رقابت برای کسب تراز بالا با یکدیگر در هر آزمون است تا به هم ثابت کنند هیچ کدامشان بر دیگری برتری ندارد و سطح هوشیاری همه‌ی آن‌ها به یک اندازه است.

از زمانی که متوجه شدم اکثر دانش‌آموزانم برای کسب تراز بالا و رسیدن به هدف قبولی در مدرسه‌ی نمونه‌دولتی و تیزهوشان تلاش می‌کنند سعی کردم این حس انگیزه را در آن‌ها تقویت کنم.

بعد از مطالعه و بررسی کتاب جدیدی که تازه وارد مجموعه‌ی کانون شده بود یک جلد را بررسی کردم و متوجه شدم این کتاب می‌تواند به پیشرفت سریع و آسان‌تر دانش‌آموزان برترم برای کسب موفقیت کمک بیش‌تری کند.

این کتاب جدید، ریاضی به روش حل مسئله است که شامل سؤالات تستی در حد سؤالات المپیاد ریاضی است.

با انتخاب و هدیه‌ی این کتاب به دانش‌آموزانم تنها هدفم آگاه‌سازی دانش‌آموزان از تغییرات نوع سؤالات آزمون‌های ورودی مدارس بود که متوجه شوند سطح سؤالات این امتحانات کاملاً مفهومی است و هر دانش‌آموز در کوتاه‌ترین زمان باید به هر کدام از سؤالات پاسخ درست بدهد.

این کتاب روش حل آسان و سریع مفاهیم ریاضی را برای دانش‌آموزان تشریح کرده و هر دانش‌آموز با مطالعه و دقت در این کتاب می‌تواند در آزمون ورودی بهترین نمره را در درس ریاضی کسب کند.

تا کنون 20 دانش‌آموز من توانسته‌اند با رقابت با یکدیگر و کسب ترازهای بالا در آزمون‌ها این هدیه را از ما دریافت کنند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب