برای کاهش بی‌دقتی، کتاب اشتباهات متداول اولین پیشنهاد ماست

کنکور فقط معلومات نیست بلکه داشتن مهارت‌هایی است که بتوانید از میزان اطلاعات علمی خود بهترین بهره‌وری را داشته باشید.

برای کاهش بی‌دقتی، کتاب اشتباهات متداول اولین پیشنهاد ماست

بی‌دقتی در بین تمام داوطلبان چه متوسط و چه ضعیف و حتی داوطلبان قوی وجود دارد؛ زیرا کنکور فقط معلومات نیست بلکه داشتن مهارت‌هایی است که بتوانید از میزان اطلاعات علمی خود بهترین بهره‌وری را داشته باشید. 

البته بی‌دقتی‌ها می‌تواند در بین داوطلبان، دلایل مختلف داشته باشد. بی‌دقتی در خواندن صورت سؤال یا وارد کردن گزینه‌ی اشتباه در پاسخ‌برگ، بی‌دقتی در محاسبات، بی‌دقتی در ندیدن برخی سؤالات و...؛ ولی داوطلب باهوش از این بی‌دقتی‌ها عبرت می‌گیرد و در آزمون‌های بعدی دقت بیش‌تری می‌کند. 

یک راه کوتاه و مؤثر درس خواندن با دقت بیش‌تر و مطالعه‌ی اشتباهات سایر دانش‌آموزان است که در کتاب اشتباهات متداول کانون سازمان‌دهی شده است. پس سعی کنید هفته‌ای 2 ساعت را به بررسی آزمون‌های گذشته و مطالعه‌ی کتاب اشتباهات متداول اختصاص دهید. تست‌های محاسباتی را روی کاغذ حل کنید و محاسبات را با دقت انجام دهید. با تکرار این تمرین‌ها به طور مکرر بر روی برگه، دقت و سرعت عمل شما بالاتر می‌رود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب