آن‌چه عیان است چه حاجت به بیان است

یکی از بهترین ابزار‌های پشتیبان برای راهنمایی دانش‌آموزان دفتر برنامه‌ریزی است. در پر کردن مستمر آن کوشا باشید.

آن‌چه عیان است چه حاجت به بیان است

از زبان یکی از دانش‌آموزان:

«من در مدرسه نمرات خوبی کسب می‌کنم ولی همین که آزمون می‌دهم نمی‌دانم چرا ترازم مورد قبولم نیست؟ ساعات مطالعه‌ام زیاد است اما نمی‌توانم نتیجه‌ی خوبی به دست آورم! چرا؟ با کوله‌باری از این سؤالات نزد پشتیبان خود رفتم. او از من خواست دفتر برنامه‌ریزی را پر کرده و جلسه‌ی بعد همراه خود بیاورم. هفته‌ی بعد دفتر برنامه‌ریزی را به پشتیبان خود دادم و او توصیه‌هایی برای من در دفتر برنامه‌ریزی نوشت و توضیحاتی به من ارائه کرد. نحوه‌ی مطالعه و برنامه‌ریزی روزانه‌ام را در دفتر برنامه‌ریزی دید. متوجه شدم که به بعضی از درس‌ها خیلی توجه داشته‌ام و بعضی از درس‌ها را اصلاً مطالعه نکرده‌ام.

او طرحی را طبق برنامه‌ی شخصی من مطابق با مدرسه و برنامه‌ی راهبردی آزمون، تهیه کرد که بتوانم در طول روز به سایر درس‌ها هم توجه کنم و ذهن خود را درگیر یک درس نکنم. برای هر درس زمان مشخصی اختصاص دهم و آن را در زمان خود اجرا کنم.

این کارها را انجام دادم و نتیجه‌ی بهتر و رو به رشدی داشتم. تازه فهمیدم که دفتر برنامه‌ریزی چه اهمیت زیادی برای رشد ما دارد و به چه میزان می‌تواند کمک کند.»

یکی از بهترین ابزار‌های پشتیبان برای راهنمایی دانش‌آموزان دفتر برنامه‌ریزی است. در پر کردن مستمر آن کوشا باشید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
معرفه و نکره (علامت های اعراب فرعی) از عربی چهارم
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان)
دبیر : فرزاد قنبری