شیائومی: وجود نسخه کوچک‌تر می‌میکس صحت ندارد

صفحه نمایش ۶.۴ اینچی می‌میکس ممکن است برای بسیار بزرگ‌تر از حد مطلوب باشد؛ اما به نظر می‌رسد شیائومی قصد ندارد نسخه‌ای کوچک‌تر از می‌میکس را معرفی کند.

شیائومی: وجود نسخه کوچک‌تر می‌میکس صحت ندارد

صفحه نمایش ۶.۴ اینچی می میکس ممکن است برای بسیار بزرگ‌تر از حد مطلوب باشد؛ اما به نظر می‌رسد شیائومی قصد ندارد نسخه‌ای کوچک‌تر از می میکس را معرفی کند.

می میکس شیائومی یک گوشی بسیار زیبا و شگفت‌انگیز است که بزرگ‌ترین دلیل آن، نداشتن حاشیه در سه طرف صفحه نمایش  به‌حساب می‌آید که نسبت صفحه نمایش به بدنه‌ی ۹۱ درصدی را در بر داشته است. با این حال، هرچند گوشی حاشیه‌های بسیار کمی دارد؛ اما می میکس برای بسیاری افراد گوشی بزرگی است. با اینکه در روزهای گذشته، شاهد فاش شدن تصاویری مربوط به می میکس نانو بودیم که قرار بود صفحه نمایش ۵.۵ اینچی داشته باشد؛ اما به نظر می‌رسد این گوشی به مرحله‌ی تولید نخواهد رسید.

مدیر بازاریابی شیائومی، ژنگ ژیوآن، بیان کرده است شیائومی محصولی با نام می میکس نانو معرفی نخواهد کرد . البته این پست ژیوآن هم پاک شده است و مشخص نیست ماجرای معرفی این گوشی به کجا خواهد انجامید.

البته در حال حاضر بهترین نتیجه‌گیری این است که می میکس نانو در کار نیست و تصاویر فاش شده اشتباه بودند و احتمالا مربوط به گوشی دیگری هستند. همچنین با اینکه احتمال معرفی نسخه‌ی کوچک‌تر می میکس در حال حاضر کم است؛ اما اگر شیائومی این گوشی را عرضه کند، قطعا نام آن نانو نخواهد بود. 

با این حال باید منتظر ماند و دید، منظور ژیوآن از جمله‌ای که بیان کرد؛ عرضه نشدن نسخه‌ی کوچک‌تر می‌میکس است یا وی اشاره دارد که نام نسخه‌ی کوچک‌تر «نانو» نخواهد بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب