سامسونگ با تقلید از اپل گوشی مشکی براق تولید میکند

بعد از این‌که اپل؛ گوشی‌های آیفون 7 و 7 Plus را با رنگ مشکی براق روانه بازار کرد حالا گفته می‌شود سامسونگ هم می‌خواهد مشابه اپل عمل کند.بعد از این‌که اپل؛ گوشی‌های آیفون 7 و 7 Plus را با رنگ مشکی براق روانه بازار کرد حالا گفته می‌شود سامسونگ هم می‌خواهد مشابه اپل عمل کند.

با این‌که رنگ مشکی براق معایبی دارد و از آن جمله می‌توان به جذب زیاد اثر انگشت و هم‌چنین احتمال بالای خراش روی بدنه اشاره کرد؛‌ اما با موفقیتی که این شرکت داشته سامسونگ هم به‌فکر تولید و معرفی یکی از گوشی‌های خود با این رنگ افتاده است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که سامسونگ می‌خواهد گوشی گلکسی S7 را با رنگ مشکی براق وارد بازار کند. این خبر راThe Investor منتشر کرده و می‌گوید سامسونگ در صدد است تا یک مدل مشکی براق برای گلکسی ‌S7 و گلکسی S7 Edge معرفی کند.

در حال حاضر؛ یک نسخه مشکی رنگ توسط سامسونگ به‌نام Onyx Black عرضه شده که تقریبا مشکی مات است. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که نسخه جدید از سطح براق‌‌تری برخوردار باشد.

ظاهرا سامسونگ هنوز در مورد گزینه‌های رنگی گلکسی S7 تردید دارد و مهم‌ترین دلیل این تردید توقف تولید و عرضه گلکسی نوت 7 است.

از دیگر گزینه‌هایی که می‌توان از آن صحبت کرد رنگ آبی مرجانی است که به‌تازگی برای گلکسی S7 عرضه شده است.

منبع :