نوروز 96

عرضه بلندگوی بلوتوثی جدید Beoplay

علاقه مندان به اسپیکرهای بلوتوث، چندی پیش با محصولی به نام A2 Active آشنا شدند.علاقه مندان به اسپیکرهای بلوتوث، چندی پیش با محصولی به نام A2 Active آشنا شدند. در واقع این بلندگو نسخه جدیدتر Beoplay A2 که در سال 2014 توانسته بود موفقیت نسبتاً خوبی را در بازار به دست آورد، محسوب می شود. 

Beoplay A2 Active تفاوت چندانی با نسخه اصلی یا همان A2 ندارد. تنها می توان به دو ویژگی جدید در آن اشاره کرد: مقاوم بودن در برابر قطرات آب و گرد و غبار و هم چنین حذف ورودی برق DC و جایگزین کردن آن با شارژ USB نوع C.

درست مثل اسپیکر بلوتوث مدل A1 این شرکت، که اوایل سال جاری میلادی به بازار عرضه شد، این طور عنوان شده که Beoplay A2 Active می تواند با یک بار شارژ تا 24 ساعت دوام بیاورد و موزیک پخش کند.

از لحاظ ظاهری، این اسپیکر همچنان مانند مدل قبلی مستطیل شکل است و قیمت آن هم 399 دلار تعیین شده است. A2 Active در رنگ های natural یا سفید، و البته خاکستری تیره روانه بازار می شود. مدل سفیدرنگ آن می تواند برای پیک نیک های طول روز بسیار جذاب باشد، در حالی که نسخه خاکستری تیره آن برای افرادی که بیشتر به موزیک های پرهیجان و سبک هیپ هاپ گوش می دهند مناسب تر است.

این بلندگوی بلوتوث قطعاً می توانست محصولی ایده آل برای استفاده در تفریحات تابستانی باشد. برای مثال به هنگام رفتن به ساحل یا دیگر مسافرت های تابستانی حسابی می تواند شما را سرگرم کند. هرچند که دیگر در بیشتر نقاط کره زمین تابستان به پایان رسیده و تعداد مسافرت ها هم کمتر شده است. با این حال این اسپیکر زیبا می تواند انتخابی مناسب برای علاقه مندان به این دست از محصولات به شمار آید، به خصوص که شرکت تولید کننده آن یعنی Beoplay، پیش تر ما را با هرفون های H6 خود شگفت زده کرده بود.

منبع :