انتشار تصویری جدید از شیائومی Mi Mix nano

دلیل این همه توجه به این گوشی نیز مشخص است. شیائومی برای ساخت Mi Max آنقدر زحمت کشیده که توانسته نسبت بدنه به نمایشگر را به کمترین میزان در میان سایر گوشی‌ها برساند.

انتشار تصویری جدید از شیائومی Mi Mix nano

شیائومی Mi Mix، گوشی هوشمند بدون حاشیه ساخت شیائومی قطعا در جلب توجه کاربران و رسانه ها موفق بوده است. این نکته که عرضه این گوشی فقط در چین و در تعداد محدود انجام می شود نیز نتوانسته از جذابیت آن در میان کاربران در سراسر جهان بکاهد. 


دلیل این همه توجه به این گوشی نیز مشخص است. شیائومی برای ساخت Mi Max آنقدر زحمت کشیده که توانسته نسبت بدنه به نمایشگر را به کمترین میزان در میان سایر گوشی ها برساند.


شیائومی به این ترتیب توانسته گوشی با نمایشگر 6.4 اینچی را در قالب یک گوشی 6 اینچی مانند هوآوی Mate 9 تولید کند. بزرگ بودن گوشی ها باعث می شود در دست نگه داشتن شان سخت شود و شیائومی از این مشکل درس گرفته است. شیائومی همچنین در نظر دارد تا مدلی کوچکتر از این گوشی را نیز با نام Mi Mix Nano با نمایشگر 5.5 اینچی و به اندازه گوشی های 5 اینچی رایج در بازار تولید کند. گفته شده این گوشی دارای پردازنده اسنپدراگون 821، چهار گیگابایت حافظه رم و شصت و چهار گیگابایت حافظه داخلی است.


تصویر تازه ای از این گوشی منتشر شده و شباهت های زیادی بین آن و Mi Mix به چشم می خورد. براساس تازه ترین شایعات، انتظار می رود که این گوشی تا دو هفته دیگر رونمایی شود. در نتیجه، زمان زیادی تا آشنایی با گوشی 5.5 اینچی شیائومی که در قالب 5 اینچی و با حاشیه بسیار اندک ساخته شده فاصله نداریم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب