چینی‌‌ها برای تولید OLED با سامسونگ و ال‌جی رقابت میکنند

شرکت‌های ال‌جی و سامسونگ تا به‌امروز بازیگران اصلی در بازار تلویزیون‌‌های OLED بوده‌اند اما از حالا به‌بعد رقبای سرسختی آن‌ها را تهدید می‌کنند.

چینی‌‌ها برای تولید OLED با سامسونگ و ال‌جی رقابت میکنند

شرکت‌های ال‌جی و سامسونگ تا به‌امروز بازیگران اصلی در بازار تلویزیون‌‌های OLED‌ بوده‌اند اما از حالا به‌بعد رقبای سرسختی آن‌ها را تهدید می‌کنند.

دو غول فناوری کره‌جنوبی مدت‌هاست که بازار را قبضه کرده‌اند و تقریبا تمام پنل‌های OLED موردنیاز سایر تولیدکنندگان توسط ال‌جی و سامسونگ تأمین می‌شود.

اما تولیدکنندگان چینی از خیلی وقت پیش در تلاش بوده‌اند تا وارد حوزه ساخت OLED شوند و حالا به‌نظر می‌رسد که آن‌ها به هدف خود رسیده‌اند.

یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پنل‌های مربوط به ‌صفحه‌های نمایش شرکت BOE است و قرار است از حالا به‌بعد با همکاری شرکت Skyworth در چین تلویزیون OLED تولید کنند.

 همچنین قرار است تلویزیون‌های ساخت این دو شرکت چینی در خود چین و کشورهای اروپایی عرضه شود.

در حال حاضر بازار OLED چندان رقابتی نیست و چینی‌ها می‌خواهند از این وضعیت بیشترین سود را ببرند.

شرکت Skyworth به‌تازگی در هجدهمین نمایشگاه فناوری که در شهر شنزن برگزار شد از نخستین تلویزیون OLED خود رونمایی کرد.

تأمین کنندگان پنل‌های OLED در کشور کره جنوبی احتمالاً تا چند سال دیگر و تا زمانی که تولیدکنندگان چینی بتوانند تولید خود را به اندازه‌ای افزایش بدهند که قیمت‌ها رقابتی شود هم‌چنان پیشتاز اصلی بازار خواهند بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب