قابلیت‌های Double-tap و Raise-to-Wake در پیکسل‌های گوگل

اسمارت فون‌های جدید پیکسل گوگل در اولین روزهای رونمایی در بسیاری از سایت‌های فناوری مورد بررسی قرار گرفتند

قابلیت‌های Double-tap و Raise-to-Wake در پیکسل‌های گوگل

اسمارت فون‌های جدید پیکسل گوگل در اولین روزهای رونمایی در بسیاری از سایت‌های فناوری مورد بررسی قرار گرفتند اما این گوشی‌ها به قابلیت‌هایی مورد انتظار کاربران که در محصولات قبلی این شرکت یافت می‌شد، مجهز نبودند. اما این شرکت اکنون با ارسال یک بروزرسانی جدید برای کاربران کانادایی خود قابلیت‌های Double-tap و Raise-to-Wake را به پیکسل و پیکسل اکس ال اضافه کرده است.

 

با استفاده از این قابلیت‌های جدید کاربران می‌توانند برای روشن شدن نمایشگر دستگاه و مشاهده نوتیفیکیشن‌های دریافتی دوبار روی نمایشگر ضربه شده یا گوشی را از سطحی که روی آن قرار دارد، بلند کنند. این قابلیت‌ها پیش از این روی برخی از اسمارت فون‌های گوگل برای مثال نکسوس 6P عرضه شده بود.

 

با توجه به اینکه شرکت اپل نیز در iOS10 قابلیت Raise to Wake را در اختیار کاربرانش قرار داده است، اضافه شدن این قابلیت‌های جدید به خانواده پیکسل‌های گوگل به شدت مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت، به خصوص که گوگل پیکسل‌ها را به عنوان بهترین جایگزین اندرویدی برای آیفون‌های اپل معرفی کرده است.

 

هنوز مشخص نیست که گوگل چه زمانی این بروزرسانی جدید را برای کاربران ایالات متحده یا سایر کشورهای جهان عرضه می‌کند اما انتظار می‌رود که این زمان خیلی دور نباشد.

 

کاربران باید برای فعال کردن این قابلیت جدید به بخش Moves در پنل تنظیمات کلی گوشی پیکسل خود بروند سپس گزینه‌های “Double-tap to check phone” و “Lift to check phone” را فعال کنند. آن دسته از کاربران غیر کانادایی که عجله دارند به این قابلیت‌ها دسترسی پیدا کنند می‌توانند به صورت مستقیم یک فایل زیپ را روی گوشی خود نصب کنند البته به منظور اطمینان از کار کردن آپدیت روی نسخه‌های بین المللی و نسخه‌های ویرازون به کمی تلاش بیشتر نیاز است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب