سامسونگ به دنبال همکاری با تامین کنندگان اسکنر اثرانگشت محلی

این شرکت هنوز تا حد زیادی به فناوری اثر انگشت وابسته است

سامسونگ به دنبال همکاری با تامین کنندگان اسکنر اثرانگشت محلی

با وجود تلاش‌های سامسونگ برای استفاده فراگیر از فناوری اسکن عنبیه چشم به عنوان مکانیزم تایید هویت گوشی‌های هوشمند، به نظر می‌رسد که این شرکت هنوز تا حد زیادی به فناوری اثر انگشت وابسته است. مطابق با گزارش های جدید به نظر می‌رسد که این شرکت کره‌ای قصد دارد حجم عمده‌ای از گوشی‌های هوشمند جدید خود از جمله گوشی‌های مدل پایین را به اسکنر اثر انگشت مجهز کند.

با توجه به این تصمیم گیری اکنون گزارش شده که سامسونگ به شدت در حال تلاش برای پیدا کردن تامین کنندگانی است که می‌توانند تجهیزات مورد نیاز اسکن اثر انگشت را برای این شرکت تامین کنند. استفاده فراگیر از فناوری اثر انگشت برای سامسونگ دردسرساز شده است زیرا شرکت‌هایی که می‌توانند تجهیزات مورد نیاز را در حجم انبوه تولید کنند، محدود هستند. در حال حاضر تنها شرکت سوئدی FCP و Synaptics از ایالات متحده به صورت عمده در زمینه تولید این ماژول فعالیت می‌کنند.

اما اخبار جدید نشان می‌دهد که سامسونگ به دنبال راهکارهای جایگزین است. برای مثال مطابق با برخی از شایعات این شرکت در حال تلاش برای تولید سنسورهای اثر انگشت اختصاصی است و حتی ممکن است تولید چنین سنسورهایی آغاز شده باشد. به این ترتیب اگر این خبر صحت داشته باشد، یک کارخانه تولید سنسور اثر انگشت مانند Samsung SDI نیازهای سامسونگ را تامین خواهد کرد.

از سوی دیگر برخی از گزارش نشان می‌دهند که سامسونگ در حال مذاکره با چندین تامین کننده از کره جنوبی است و به نظر می‌رسد که بیش از 2 میلیون ماژول اثر انگشت تولید این تامین کنندگان کره‌ای در اختیار سامسونگ قرار خواهد گرفت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب