AOC سریع‌ترین نمایشگر مخصوص بازی جهان را عرضه کرد

بدون تردید نام AOC در میان سازندگان برتر نمایشگر جهان می‌درخشد.بدون تردید نام AOC‌ در میان سازندگان برتر نمایشگر جهان می‌درخشد. به تازگی این شرکت نمایشگری را معرفی کرده که برای بازی‌کنان رایانه‌ای (گیمرها) طراحی شده و با مشخصات فنی فوق‌العاده، لقب سریع‌ترین نمایشگر بازی جهان را به خود اختصاص داده است.

هرچه اندازه نمایشگرها بزرگ‌تر شود، اهمیت نمایش سریع تک‌تک‌فریم‌ها نیز بیشتر می‌شود. نمایشگر گیمینگ «آگون» مدل AG251FZ یک محصول 25 اینچی است که پنل آن با فناوری TN ساخته شده است. این نمایشگر می‌تواند تصاویر را با رزولوشن 1080p پیکسل و با نرخ تازه‌سازی تصاویر 240 هرتز و نسبت تصویر 16:9 نمایش دهد.

نمایشگر آگون به فناوری «فری‌سینک» نیز مجهز شده تا مشکل عدم هم‌خوانی و تکه‌تکه شدن فریم‌ها رفع شود. همچنین فناوری «فلیکر» و کاهش نور آبی، از سو‌سو‌زدن تصویر جلوگیری می‌کند. این نمایشگر مخصوص بازی به درگاه‌های تصویری HDMI 1.2a، HDMI 2.0 و DVI مجهز شده و یک درگاه USB3.0 به همراه جک 3.5 میلی‌متری هدفون/میکروفون نیز برای مواقع نیاز در اختیار کاربر قرار دارد. اگر فکر می‌کنید که رفرش‌ریت 144 هرتز نمی‌تواند شما را راضی کند؛ پس باید دست به جیب شوید و برای خرید یک نمایشگر 240 هرتزی، 500 دلار هزینه کنید.

منبع :