ال‌جی G6 با اسکنر عنبیه چشم در راه است

از آنجایی‌که در حال نزدیک شدن به آغاز سال 2017 میلادی هستیم بازار شایعات در خصوص ویژگی‌های اسمارت‌فون هایی که قرار است در نیمه نخست این سال معرفی شوند، داغ است.از آنجایی‌که در حال نزدیک شدن به آغاز سال 2017 میلادی هستیم بازار شایعات در خصوص ویژگی‌های اسمارت‌فون هایی که قرار است در نیمه نخست این سال معرفی شوند، داغ است.

یکی از این گوشی‌ها ال‌جی G6 است. شنیده شده که این گوشی به اسکنر عنبیه چشم و فناوری پرداخت موبایلی مجهز است. به این ترتیب ال‌جی رقابت با سرویس سامسونگ پِی را شروع کرده است.

از طرفی دیگر؛ شایعه شده که این شرکت فناوری جدیدی به‌نام  Magnetic Secure Transmission را توسعه داده و در صدد استفاده از آن برای سرویس پرداخت موبایلی خود در این گوشی است. این فناوری در حال حاضر؛ در سرویس سامسونگ پِی استفاده می‌شود.

علاوه بر این؛ ماه پیش بود که ال‌جی از تولید ماژول اسکن عنبیه چشم رونمایی کرد ولی از دادن هرگونه اطلاعات در خصوص بهره‌گیری از این فناوری در اسمارت‌فون‌های نسل بعد خودداری کرد.

نخستین اسمارت‌فون مجهز به اسکنر عنبیه چشم توسط شرکت سامسونگ و در گوشی گلکسی نوت 7 معرفی شد.

حالا گفته می‌شود که سامسونگ از این فناوری در پرچم‌دار بعدی خود یعنی گلکسی S8 استفاده می‌کند.

اطلاعات ما در خصوص ویژگی‌های فنی گوشی LG G6 بسیار کم و ناچیز است اما گفته می‌شود که این اسمارت‌فون به پردازنده اسنپ‌دراگون 835 و صفحه‌نمایش Quad HD مجهز است.

منبع :