Ark: Survival Evolved به زودی برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود

مطمئنا بیشتر پی‌سی و ایکس‌باکس وان بازها با بازی Ark: Survival Evolved آشنا هستند.

Ark: Survival Evolved به زودی برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود

مطمئنا بیشتر پی‌سی و ایکس‌باکس وان بازها با بازی Ark: Survival Evolved آشنا هستند. این بازی جهان باز اکشن ماجراجویی که در چندین فاز مختلف برای پلتفرم‌های نام برده شده، عرضه شده است، حال مقصد خود را به کنسول پلی‌استیشن 4 پیدا کرده و قرار است برای این پلتفرم پر مخاطب نیز عرضه شود.

 

وظیفه‌ی توسعه و پورت بازی Ark:Survival Evolved که در اصل توسط استودیو وایلدکارد ساخته شده، برعهده‌ی استودیو آبستراکشن خواهد بود. روز گذشته این استودیو طی خبری اعلام کرد که آنها سخت در تلاش هستند تا بتوانند نسخه‌ای از بازی پر مخاطب Ark: Survival Evolved را برای کنسول پلی‌استیشن 4 توسعه دهند. نکته‌ی جالب این جا است که بازی در هر دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و پی‌سی هنوز به انتشار نهایی نرسیده و کاربران این دو پلتفرم به صورت Early Access به بازی دسترسی دارند. در سوی دیگر، سونی اجازه‌ی انتشار بازی‌هایی که هنوز ساخت آنها به اتمام نرسیده را نمی‌دهد و از این حیث، مطمئن هستیم که استودیو آبستراکشن در حال ساخت نسخه‌ای تمام و کمال از بازی Ark: Survival Evolved است.

 

بسیاری از کاربران پس از اعلام این خبر، سوالاتی مانند تاریخ عرضه‌ی بازی از استودیو آبستراکشن پرسیدند. یکی از این سوالات احتمال عرضه‌ی بازی در ماه دسامبر (کمتر از یک ماه دیگر) بود، اما در پاسخ، مقامات استودیو آبستراکشن اعلام کردند که تاریخ عرضه‌ی بازی دست آنها نیست و فکر هم نمی‌کنند که این ماه با توجه به حضور بازی‌های بزرگ دیگر، زمان مناسبی برای عرض اندام Ark: Survival Evolved باشد.

 

بازی Ark: Survival Evolved با موتور بازی‌سازی آنریل 4 در دست توسعه است و از این حیث، جلوه‌های بصری مناسب و چشم‌نوازی در اختیار دارد. انتظار می‌رود تا سال آینده‌ی میلادی شاهد عرضه‌ی رسمی و کامل بازی در خرده‌فروشی‌ها باشیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب