چمدانی که سواری می‌دهد!

هر ساله حدود 30 میلیون چمدان در سراسر جهان در سفرهای هوایی گم می‌شود. افزون بر این، جابه‌جایی چمدان‌های سنگین، حتی اگر چرخ داشته باشند در فواصل طولانی دشوار است.

چمدانی که سواری می‌دهد!

هر ساله حدود 30 میلیون چمدان در سراسر جهان در سفرهای هوایی گم می‌شود. افزون بر این، جابه‌جایی چمدان‌های سنگین، حتی اگر چرخ داشته باشند در فواصل طولانی دشوار است.  چمدان‌هایی که مودوبگ نام دارند، این امکان را به مسافر‌های فرودگاه‌های بزرگ می‌دهند تا به‌راحتی روی آنها بنشینند و مسافت بین سالن‌ها را با آن طی کنند.

قیمت این چمدان‌ها هزار دلار است و افزون بر فرودگاه‌ها کاربر می‌تواند از آن برای طی‌کردن هر سطح صاف دیگری نیز استفاده کند. باتری مودوبگ تا یک ساعت می‌تواند وظیفه جابه‌جایی کاربر را بر‌عهده بگیرد و پس از آن نیاز به شارژ مجدد دارد.

مودوبگ نخستین چمدان قابل سوار شدن در جهان است. این چمدان دارای موتوری برقی است که می‌تواند در فضاهای سرپوشیده تا سرعت 8 کیلومتر در ساعت و در فضاهای باز نیز با نهایت سرعت 12 کیلومتر در ساعت حرکت کند. سامانه رهگیری اینترنتی موجود در مودوبگ سبب می‌شود کاربر دیگر نگران گم کردن چمدان خود نباشد. اما این همه داستان نیست؛ با مودوبگ دیگر نگران تمام شدن باتری گوشی هم نخواهیم بود، چون می‌توانیم با استفاده از دو پورت یو.اس.بی این چمدان، گوشی خود را در هر جایی شارژ کنیم.

چمدانی که سواری می‌دهد!

چمدانی که سواری می‌دهد!


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب