سامسونگ احتمالاً بر روی مدل مشکی براق گلکسی اس 7 کار می‌کند

هم اکنون یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اپل وجود گزینه رنگی مشکی براق استهم اکنون یکی از مهم ترین ویژگی های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اپل وجود گزینه رنگی مشکی براق است. البته این گزینه رنگی باعث می شود گوشی اثر انگشت زیادی جذب کند و همچنین مستعد خراش برداشتن باشد؛ به طوری که حتی اپل هم به کاربران خود توصیه کرده که برای محافظت از این مدل حتماً از قاب استفاده کنند. اما با این وجود ظاهراً سامسونگ هم قصد دارد کاری مشابه اپل انجام دهد.


ظاهراً سامسونگ برنامه مشابهی برای گلکسی اس 7 دارد. بر اساس گزارشی از سوی The Investor در کره، گفته می شود که سامسونگ قصد دارد یک مدل مشکی براق برای گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج عرضه کند. هم اکنون یک نسخه مشکلی رنگ توسط سامسونگ و با نام Onyx Black عرضه شده که به نوعی مشکی مات است، بنابراین احتمال می رود که این نسخه جدید به سطح براق تری که شباهت زیادی به مدل مشکی براق آیفون 7 دارد مجهز شود.


اگر دلیل تصمیم جدید سامسونگ ذهنتان را مشغول کرده بهتر است بدانید که این شرکت هنوز در مورد گزینه های رنگی گلکسی اس 7 مردد است و دلیل آن هم توقف تولید و عرضه گلکسی نوت 7 است. این یعنی در سال 2016 تنها گلکسی اس 7 و اس 7 اج به عنوان گوشی های پرچمدار سامسونگ در بازار عرضه می شوند.


گزینه های رنگی دیگری مثل آبی مرجانی که اخیراً برای گلکسی اس 7 عرضه شده اند از جمله روش هایی هستند که گوشی را همچنان سرپا نگه دارند و باعث شوند مشتریان تمایل بیشتری نسبت به این مدل ها نشان دهند. هنوز حرفی از زمان عرضه مدل مشکی براق گلکسی اس 7 به میان نیامده است اما خوشبختانه این عرضه به زودی اتفاق خواهد افتاد.

منبع :