نسخه واقعیت مجازی Fallout 4 در دست ساخت است

کمپانی بتسدا چندی پیش با انتشار ریمستر بازی، The Elder Scrolls 5: Skyrim به موفقیت‌های بزرگی دست یافت

نسخه واقعیت مجازی Fallout 4 در دست ساخت است

کمپانی بتسدا که چندی پیش با انتشار ریمستر بازی، The Elder Scrolls 5: Skyrim به موفقیت‌های بزرگی دست یافت، این بار می‌خواهد با خلق تجربه واقعیت مجازی Fallout 4 طرفداران این بازی را شگفت زده کند.


با ورود واقعیت مجازی به صنعت گیم همه کمپانی‌های بزرگ دست به کار شدند تا این دنیای مجازی را وسیع‌تر کنند و کمپانی بتسدا قصد دارد تا Fallout 4 را وارد عرصه رقابت کند. تاد هاوارد خالق بازی‌های استودیو بتسدا در مصاحبه‌ای با Glixel از فعالیت‌های خود در این ضمینه می‌گوید.

اساس واقعیت مجازی از این قرار است که شما را به دنیای مجازی بزرگی ببرد. هدف اصلی ما نیز چنین است که شما وقتی هدست را به چشم می‌گذارید، در دنیای Fallout باشید و بتوانید هر جا که می‌خواهید بروید و همه جزییات به قدری جالب باشند تا انتظار مخاطب را برآورده کنند. باید دید پس از رسیدن به این مقصد، چه چیزهایی در انتظارمان خواهد بود.


هاوارد از عدم نگرانی خود درباره فروش این بازی در بازار واقعیت مجازی چنین گفت:

 

این بازی جایگاه خود را پیدا می‌کند، ما ترجیح می‌دهیم یک بازی منحصر به فرد بسازیم، نه تجربه‌ای کوچک از واقعیت مجازی و به نظر من مخاطبان نیز همین انتظار را از ما دارند.


بازی Fallout 4 که یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۵ در سبک نقش‌آفرینی به شمار می‌رود، حالا قرار است به یک تجربه کامل در دنیای واقعیت مجازی تبدیل شود. در پایان این پروسه علاوه بر این که فروش بازی تضمین شده به نظر می‌رسد، حتی ممکن است فروش بیشتر هدست‌های واقعیت مجازی را نیز در پی داشته باشد.

 

در نهایت تاد هاوارد از تجربیات خود در ساخت بازی‌های نقش‌آفرینی چنین گفت:

 

ما به این آگاهی رسیده‌ایم که مخاطبان ما افرادی هستند که به طور سنتی بازی‌های نقش‌افرینی را دنبال نمی‌کنند، آن‌ها تجربه‌های شخصی خود را می‌سازند و این دقیقا همان چیزی است که برای ما اهمیت دارد. قرار دادن بازیکن در دنیایی که می‌تواند هرکاری را که می‌خواهد انجام دهد و به نظر من این ویژگی منحصر به فرد بازی‌های ویدیویی است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب