پیروزی شیرین بایرن مقابل لورکوزن

بایرن مونیخ با پیروزی 2-1 مقابل لورکوزن، به روند نتایج ضعیفش در چند بازی گذشته پایان داد.

پیروزی شیرین بایرن مقابل لورکوزن

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کارلو آنچلوتی بعد از دو شکست پیاپی، در دیدار امشب نمایش بهتری ارائه دادند و در نهایت به یک پیروزی شیرین رسیدند.

بایرنی ها بازی را بهتر آغاز کردند اما این لورکوزن بود که می توانست در دقیقه 3 توسط مهمدی به گل برسد اما ضربه او از کنار دروازه بایرن به بیرون رفت.

برتری میزبان ادامه پیدا کرد و این تیم چند بار تا آستانه باز کردن دروازه لورکوزن پیش رفت اما کم دقتی در زدن ضربه نهایی و عملکرد خوب مدافعان میهمان، باعث شد تا دروازه لنو بسته بماند.

اما سرانجام در دقیقه 30، تیاگو آلکانتارا توانست قفل دروازه حریف را باز کند. روی یک حمله همه جانبه بود که ضربه لام را لنو به زیبایی برگشت داد اما تیاگو با ضربه سر به راحتی دروازه  را باز کرد.

 

 

پیروزی شیرین بایرن مقابل لورکوزن

 

اما این برتری تنها 5 دقیقه پایدار بود و لورکوزن روی یک حمله نه چندان خطرناک، به گل تساوی رسید. همکاری چالهان اوغلو و برانت، ستاره ترک تبار لورکوزن را با نویر تک به تک کرد و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را از بالای سر دروازه بایرن وارد دروازه کرد.

 

پیروزی شیرین بایرن مقابل لورکوزن

 

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این بایرن بود که توپ و میدان را در اختیار داشت اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با تساوی 0-0 به پایان رسید.

برتری بایرن در نیمه دوم ادامه داشت و این بار تنها 11 دقیقه زمان لازم بود تا باواریایی ها پیش بیفتند. روی یک ضربه کرنر بود که هوملس ارسال تماشایی کیمیچ را به زیبایی به گل تبدیل کرد.

 

 

پیروزی شیرین بایرن مقابل لورکوزن

 

بعد از این گل، سرمربی لورکوزن با فرستادن کوین فولند و خاویر هرناندز به زمین، شرایط را تا اندازه ای به سود تیمش تغییر داد اما در دقایق پایانی باز هم این بایرنی ها بودند که به تیم برتر میدان تبدیل شدند. این هیچ یک از این تغییرات موجب به ثمر رسیدن گل دیگری نشد و بازی با برتری 2-1 بایرن به پایان رسید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب