بسته‌ی الحاقی Survival بازی The Division منتشر شد

بسته‌ی الحاقی Survivor, دومین بسته‌ی بازی Division امروز به طور رسمی برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر شد.

بسته‌ی الحاقی Survival بازی The Division منتشر شد

بسته‌ی الحاقی Survivor, دومین بسته‌ی بازی Division امروز به طور رسمی برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر شد. این بسته که بخش جدید Survivor را به بازی اضافه می‌کند این امکان را به کاربران می‌دهد تا در گروه‌های 24 نفره برای نجات خود تلاش کنند.


بسته‌ی الحاقی مذکور برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر شده و قرار است برای کنسول پلی‌استیشن 4 نیز در تاریخ ۳۰ آذرماه عرضه شود. در کنار این بسته، یوبی‌سفات به‌روز رسانی شماره‌ی ۱.۵ را نیز عرضه کرده است. این به‌روز رسانی هم‌اکنون در اختیار کاربران ایکس‌باکس وان و پی‌سی قرار گرفته و به گفته‌ی یوبی‌سافت قرار است به زودی برای پلی‌استیشن 4 نیز منتشر شود.


از مهم‌ترین تغییرات این به‌روز رسانی می‌توان به اضافه شدن Tier 5 و لول ۳۴ ان‌پی‌سیها اشاره کرد. علاوه بر این، در این به‌روز رسانی میزان آیتم‌های ذخیره شده در انبار از ۷۰ به ۱۵۰ عدد افزایش یافته است. تغییراتی نیز در نحوه‌ی شلیک سلاح‌های گوناگون به وجود آمده که افزایش لگد اسلحه از جمله مهم‌ترین این تغییرات است.


به‌روز رسانی شماره‌ی ۱.۵ بازی Division برخی از باگ‌های بازی را نیز برطرف کرده است. به‌عنوان مثال برخی از کاربران به هنگام استفاده از Survivor Link شکست‌ناپذیر می‌شدند که در این آپدیت مشکل یاد شده به طور کامل برطرف شده است. شما می‌توانید لیست کاملی از جزئیات آپدیت شماره‌ی ۱.۵ را از اینجا مشاهده کنید.آخرین بسته‌ی الحاقی این بازی نیز که قرار است در اوایل سال ۲۰۱۷ منتشر شود Last Stand نام گرفته است. هنوز جزئیاتی در مورد این بسته منتشر نشده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب