اپل پتنت گوشی تاشو را به ثبت رساند

این پتنت که با شماره 9504170 و به نام اپل به ثبت رسیده، "دستگاه‌های دارای نمایشگر قابل انعطاف" نام دارد.

اپل پتنت گوشی تاشو را به ثبت رساند

اداره پتنت ها و نشان های تجاری آمریکا اعلام کرد که شرکت اپل حق اختراع مربوط به یک گوشی آیفون را به ثبت رسانده که به لطف نمایشگر قابل انعطاف اش، می توان آن را به طور نیمه، خم کرد.


این پتنت که با شماره 9504170 و به نام اپل به ثبت رسیده، "دستگاه های دارای نمایشگر قابل انعطاف" نام دارد. وقتی گوشی در حال استفاده نباشد، نمایشگر همچون گوشی های تاشو خم می شود. دو قسمت گوشی توسط یک لولا به هم وصل می شوند. این لولا امکان خم شدن دو قسمت گوشی به جلو یا عقب را فراهم می کند.


اپل از مدارهای پرینت شده انعطاف پذیر برای اتصال دو قسمت گوشی به یکدیگر استفاده می کند. برای تسهیل باز و بسته شدن نمایشگر، از غلتک هایی استفاده شده که نمایشگر را به هر یک از دو طرف هدایت می کنند.


در حالی که انتظار می رود اپل سال آینده آیفون 10 را با ویژگی های خاص از جمله نمایشگر قابل انعطاف روانه بازار کند، به احتمال زیاد شاهد این خواهیم بود که تقریبا تمام بدنه این گوشی توسط شیشه پوشیده شده باشد. پیش بینی می شود که تاچ آی دی نیز در زیر این شیشه جاسازی شود. اپل در حال حاضر یک دکمه خانگی مجازی پشتیبان را در گوشی های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس قرار داده که می توان از آن در صورت بروز نقص در دکمه خانگی اصلی، درست به همان شکل استفاده کرد.

اپل پتنت گوشی تاشو را به ثبت رساند

اپل پتنت گوشی تاشو را به ثبت رساند

اپل پتنت گوشی تاشو را به ثبت رساند


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب