تصویری جدید از Meizu X؛ احتمال مجهز بودن به سنسور اثرانگشت

چند روز پیش در خبرها داشتیم که شرکت میزو دعوتنامه‌های کنفرانسی اختصاصی را برای تاریخ سی ام نوامبر (10 آذرماه) ارسال کرد

تصویری جدید از Meizu X؛ احتمال مجهز بودن به سنسور اثرانگشت

چند روز پیش در خبرها داشتیم که شرکت میزو دعوتنامه های کنفرانسی اختصاصی را برای تاریخ سی ام نوامبر (10 آذرماه) ارسال کرد و از تصمیم خود برای رونمایی از محصولاتی جدید خبر داد. گفته می شود که در این مراسم، احتمال رونمایی از گوشی های میزو X و M5 بسیار بالاست، اما هنوز این مسئله به طور رسمی تایید نشده است.

با این حال، تصویری جدید منتسب به میزو X در فضای وب منشتر شده است که که مطابق با آنچه که در ادامه می بینید، سیستم دوربین دوگانه در قسمت بالا و سمت چپ و همچنین، سنسور اثر انکشت در قسمت پشتی گوشی را نشان می دهد.

چند روز قبل نیز، تصویری از این گوشی به بیرون درز کرده بود که اگر این دو را در کنار هم قرار دهیم، می توانیم به تفاوت میان طراحی فلش دوربین این گوشی پی ببریم به طوری که در تصویر امروز، فلش این گوشی به صورت دوگانه آمده اما در تصویر قبلی، این قسمت به صورت دایره ای طراحی شده بود.

با این حال، هنوز به طور دقیق نمی توان گفت که آیا این گوشی همان میزو X این شرکت چینیست و یا پرچمدار سال بعد این شرکت به نام Pro 7 است.

با استناد به اطلاعاتی که تا به امروز در خصوص میزو X به بیرون درز کرده است می توان گفت که این گوشی به عنوان اولین اسمارت فونی کمپانی میزو روانه بازار خواهد شد که از رابط کاربری Flyme 7 بهره خواهد برد.

همچنین، شنیده ها حاکی از این است که جنس بدنه میزو X از شیشه خواهد بود که می تواند به زیبایی های این عضو جدید و البته هنوز رونمایی نشده خانواده گوشی های هوشمند میزو بیافزاید.

گفتنی است که کمتر از یک هفته به کنفرانس میزو باقی مانده باید منتظر ماند و دید که آیا میزو باری دیگر، طرفداران برند خود را با معرفی محصولی مجهز به آخرین تکنولوژی های روز دنیا غافلگیر خواهد کرد یا خیر.

تصویری جدید از Meizu X؛ احتمال مجهز بودن به سنسور اثرانگشت


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب