نظر گیم استاپ در خصوص اشتیاق کاربران برای خرید نینتندو سوییچ

وبسایت گیم استاپ اعلام کرد که میزان علاقه مندی کاربرانش برای خرید کنسول نینتندو سوییچ، با میزان علاقه مندی کاربران در سه سال پیش برای خرید کنسول ایکس باکس وان برابری استوبسایت گیم استاپ اعلام کرد که میزان علاقه مندی کاربرانش برای خرید کنسول نینتندو سوییچ،  با میزان علاقه مندی کاربران در سه سال پیش برای خرید کنسول ایکس باکس وان برابری می کند.

چندی پیش، کمپانی نینتندو از کنسول جدید خود با نام سوییچ رونمایی کرد و به نظر می رسد که این کنسول، می تواند می تواند دوباره نینتندو را در بازار کنسول های خانگی محبوب کند. گیم استاپ، که یک وبسایت خرده فروش آمریکایی برای عرضه بازی های ویدیویی و کنسول های خانگی است، اعتقاد دارد که کاربرانش از محبوبیت نسنتندو سوییچ مطلع هستند و درصد قابل توجهی از آنان قصد خرید این کنسول را دارند.

PowerUp Rewards نام بخشی از وبسایت گیم استاپ است که کاربران از طریق عضویت در این بخش و خریدن و پیش خرید کردن کنسول ها، بازی ها و لوازن جانبی، امتیاز می گیرند و می توانند جوایزی را از گیم استاپ دریافت کنند. بر اساس آماری که اخیرا گیم استاپ منتشر کرده، ۲۷ درصد از اعضای PowerUp Reward قصد دارند کنسول نینتندو سوییچ را تهیه کنند. این رقم با درصد کاربرانی که در سال ۲۰۱۳ ‍‍قصد داشتند کنسول ایکس باکس وان را تهیه کنند، برابری می کند. 

البته، گیم استاپ اضافه کرد که این درصد، ممکن است با معرفی کامل کنسول سوییچ در دی ماه سال جاری، افزایش بیابد. در هر صورت، هنوز مشخصات کاملی از کنسول جدید نینتندو ارائه نشده و بسیاری از کاربران در انتظارند تا مراسم رسمی معرفی این کنسول برگزار شود.

منبع :