قابلیت چند پنجره به زودی به گوشی‌های سری اکسپریا اکس می‌آید

سونی برنامه‌ای به نام Concept for Android دارد که طرفداران برند خود را به عنوان تستر بتا برای بررسی جدیدترین بیلدهایش پیش از عرضه عمومی آنها به کار می‌گیرد.

قابلیت چند پنجره به زودی به گوشی‌های سری اکسپریا اکس می‌آید

سونی برنامه‌ای به نام Concept for Android دارد که طرفداران برند خود را به عنوان تستر بتا برای بررسی جدیدترین بیلدهایش پیش از عرضه عمومی آنها به کار می‌گیرد. جای تعجب نیست که این شرکت مشغول کار بر روی یک بروزرسانی اندروید 7 نوقا برای گوشی‌های سری اکسپریا اکس باشد و برخی از کاربران خوش شانس این شرکت توانسته‌اند از اولین پیش نمایش رابط کاربری جدید سونی استفاده کنند.

این بروزرسانی شامل برخی تغییرات بصری و بهبود نوتیفیکیشن‌های نوقا است، ممکن است این تغییر به معنی نوتیفیکیشن‌های تعاملی باشد. قابلیت مشاهده چند پنجره به صورت همزمان نیز یکی دیگر از این تغییرات است، تغییری که در گوشی‌های 5 اینچی اکسپریا ایکس و اکسپریا Performance کاربردی خواهند بود اما ممکن است در گوشی 4.6 اینچی اکسپریا X Compact چندان مفید باشد.

کاربران در این بیلد جدید به اپلیکیشن به نام InTouch دسترسی خواهند داشت که انتظار می‌رود کانال ارتباطی دو طرفه بین کاربران و تیم توسعه دهنده سونی باشد. کاربران می‌توانند از این اپلیکیشن به عنوان پلتفرمی برای پشتیبانی، شرکت در نظرسنجی‌ها و کمک به ارتقای محصولات آتی سونی استفاده کنند. البته نام انتخابی برای این اپلیکیشن چندان مناسب به نظر نمی‌رسد زیرا بسیاری از کاربران از در دسترس نبودن بخش موبایل سونی در ماه‌های اخیر گلایه کرده‌اند.

اگر تمایل دارید که در طرح Concept for Android شرکت کنید، باید مالک یکی از گوشی‌های اکسپریا اکس باشید و اپلیکیشن Concept Installer را دانلود کنید. سونی هنوز هیچ اطلاعاتی درباره تاریخ عرضه عمومی این بروزرسانی ارایه نکرده است.

قابلیت چند پنجره به زودی به گوشی‌های سری اکسپریا اکس می‌آید


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب