هدست بلوتوثی اسپورت جدید کمپانی میزو

این کمپانی چینی در ابتدا کار خود را با ارایه محصولات Mp3 آغاز کرد و کم کم به سمت تولید گوشی هوشمند کشیده شد

هدست بلوتوثی اسپورت جدید کمپانی میزو
این کمپانی چینی در ابتدا کار خود را با ارایه محصولات Mp3 آغاز کرد و کم کم به سمت تولید گوشی هوشمند کشیده شد. بنابراین می تواند از این تجربه خود برای ارایه محصولاتی با کیفیت صدای خروجی بسیار عالی کمک بگیرد و همین گونه نیز عمل کرد.

 

چرا که در حال حاضر، هدفون ها، ایربادها و ایرفون های این کمپانی از کیفیت کم نظیری در مقایسه با محصولات مشابه موجود در بازار برخوردارند و اکنون هدستی جدیدی به این خانواده اضافه شده است. محصولی که با نام EP51 شناخته خواهد شد و در ساخت بدنه آن از آلومینیومی با کیفیتی بالا استفاده شده و در برابر نفوذ آب نیز مقاوم است.بدین ترتیب، می توانید حتی در روزهای بارانی و بدون کوچکترین نگرانی با آن کار کنید.

 

وزن این هدست برابر با 15.3 گرم عنوان شده و بر روی بدنه آن نیز میکروفون، دکمه های برقراری تماس و کم و زیاد کردن صدا تعبیه شده است. اگر بخواهیم نگاهی جزیی تر به مشخصات این هدست داشته باشیم باید بگوییم که عضو جدید خانواده محصولات میزو از امپدانس 16Ω، حساسیت 88db، حداکثر قدرت 10mW، بلوتوث 4.0 و طیف فرکانس 20Hz- 20KHz برخوردار است.

 

همچنین در این هدست دکمه هایی برای کنترل بیشتر بر روی آهنگ ها تعبیه شده است و به ادعای میزو در این محصول از باتری های جامد استفاده شده و قادر است انرژی مورد نیاز برای پخش آهنگ به مدت 6 ساعت و یا مکالمه 6 ساعته را فراهم کند. علاوه بر این، در حالت استند بای نیز قادر است تا 15 روز روشن بماند.

 

این هدست در رنگ های مشکی و قرمز با قیمت تقریبی 42 دلار به فروش خواهد رفت. گفتنی است پیش فروش این محصول در چین آغاز شده است.


هدست بلوتوثی اسپورت جدید کمپانی میزو


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب