پرداخت غرامت جالب به سبک LG

بر اساس تعداد زیادی گزارش به ثبت رسیده در Reddit، ال جی وجه پرداختی خرید نکسوس 5X هایی که از نقص عملکردی خاصی برخوردارند را به دارندگان این گوشی‌ها بازپرداخت خواهد کرد.

پرداخت غرامت جالب به سبک LG

بر اساس تعداد زیادی گزارش به ثبت رسیده در Reddit، ال جی وجه پرداختی خرید نکسوس 5X هایی که از نقص عملکردی خاصی برخوردارند را به دارندگان این گوشی ها بازپرداخت خواهد کرد.


بطور معمول زمانی که مشتریان اسمارت فونی را برای استفاده از خدمات گارانتی به کارخانه می فرستند، یا منتظر می مانند تا تولیدکننده مشکل را برطرف کند و گوشی را پس بفرستد یا در قبال آن یک گوشی جدید یا ریفربیشد شده دریافت می کنند. اما ظاهراً موضوع در خصوص دارندگان نکسوس 5X های ال جی که از نقص عملکردی خاصی برخوردارند متفاوت خواهد بود. این نقص باعث می شود که گوشی وارد چرخه ای از بوت های مکرر شود. این گروه به جای دریافت یک گوشی نو یا ریفربیشد شده، کل وجه پرداختی خود برای خرید این گوشی را پس خواهند گرفت.


گفته می شود برای رفع این مشکل، به قطعه ای نیاز است که موجودی آن تمام شده و دیگر در دسترس نیست. گوگل با معرفی پیکسل و پیکسل XL فروش نکسوس 5X را متوقف کرد و این درحالیست که تعدادی از خرده فروشان به فروش این محصول ادامه دادند و بر اساس شواهد ال جی نیز تولید این محصول را متوقف کرده است.


در ادامه بخشی از ایمیلی را مشاهده می کنید که خدمات مشتریان برای یکی از دارندگان گوشی های نکسوس 5X ارسال کرده و در Reddit به اشتراک گذاشته شده است.


از اینکه شما با گوشی LGH790 خود دچار مشکل شده اید بسیار متاسفیم و از شما سپاسگزاریم که به ما فرصت دادید از شرایط موجود در گارانتی برای تعمیر آن استفاده کنیم. گوشی شما در اختیار بخش خدمات قرار گرفته، اما متاسفانه قطعه ای که برای رفع این مشکل مورد نیاز است در حال حاضر در دسترس نیست.جهت رسیدگی به این موضوع، تمایل داریم کل پولی که برای خرید این گوشی پرداخت کرده اید را به شما بازگردانیم. این مبلغ بر اساس رسید خرید شما تعیین خواهد شد. با توجه به تعطیلاتی که پیش رو داریم، بازپرداخت مبلغ حدود 4 هفته طول می کشد.


دارندگان گوشی هایی که با این مشکل مواجه هستند گفته اند که ال جی قیمت کامل خرده فروشی گوشی را به آنها پرداخت می کند. به نظر می رسد روند تایید و پرداخت کمی طولانی است، اما با توجه به اینکه دارندگان این گوشی ها مدتهاست از گوشی های خود استفاده کرده اند، به نظر نمی رسد انتظار برای دریافت کل مبلغ خیلی هم آزاردهنده باشد. البته ابن به شرطی است که رسید خرید را داشته باشند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب