اندروید نوقا برای گوشی‌های آنلاک شده HTC 10 عرضه شد

هفته پیش در خبرها داشتیم که اسکرین شات‌هایی، اندروید 7.0 نوقا را روی HTC 10 نشان دادند و این محصول، اولین گوشی اچ تی سی است که به روزرسانی نوقا را دریافت خواهد کرد.هفته پیش در خبرها داشتیم که اسکرین شات‌هایی، اندروید 7.0 نوقا را روی HTC 10 نشان دادند و این محصول، اولین گوشی اچ تی سی است که به روزرسانی نوقا را دریافت خواهد کرد. LIanTooFeR که سابقه خوبی در زمینه افشای اطلاعات مربوط به محصولات اچ تی سی دارد گفته بود که کاربران اچ تی سی در اروپا احتمالا در ماه دسامبر این آپدیت بزرگ را دریافت خواهند کرد.

 

اما این کمپانی تایوانی، هم زمان با روز شکرگزاری در آمریکا، خبری خوش را برای کاربران گوشی های آنلاک شده اچ تی سی 10 در این کشور دارد و آن هم عرضه جدیدترین سیستم عامل اندروید یعنی اندروید نوقا برای دستگاه آن هاست. بنابراین اچ تی سی توانست به وعده خودش که گفته بود اندروید نوقا تا قبل از شروع سال میلادی جدید به پرچم دار این شرکت می آید، عمل کرد و اکنون کاربران این محصول می توانند از تازه ترین نسخه اندروید بهره مند شوند.

 

اما اچ تی سی 10 آنلاک شده، تنها گوشی نیست که به نوقا مجهز می شود، بلکه کمپانی تایوانی قصد دارد به زودی نسخه هایی از این گوشی که توسط اپراتورها عرضه می شوند را هم به نوقا مجهز کند. علاوه بر این، اسمارت فون های دیگر این شرکت یعنی One M9 و One A9 نیز به ترتیب آپدیت به اندروید 7.0 نوقا را دریافت خواهند کرد. البته زمان پیش بینی شده برای آپدیت بعدی، اوایل سال 2017 میلادی اعلام شده است.

 

بد نیست بدانید، بعد از گوشی های موتو زد، موتو زد فورس و ال جی جی 5، اچ تی سی 10 جزو اولین گوشی های غیر گوگلی محسوب می شود که به صورت رسمی آپدیت اندروید 7.0 نوقا را دریافت می کند.

منبع :