پیاده‌روی از ابتلا به بیماری‌های قلبی ـ عروقی می‌کاهد

بیماری‌های قلبی یکی از دلایل اصلی مرگ و میر در جهان هستند. بررسی‌های جدید نشان داده است که می‌توان با انجام پیاده‌روی مداوم از این مشکل جلوگیری کرد.

پیاده‌روی از ابتلا به بیماری‌های قلبی ـ عروقی می‌کاهد

به گزارش ایسنا به نقل از science daily، محققان دانشگاه بینگهمپتون نیویورک دریافتند که انجام پیاده‌روی با شدت متوسط می‌تواند از خطر بیماری‌های قلبی - عروقی بکاهد.

مدیر این تحقیقات می‌گوید: ما می‌دانیم که پیاده‌روی روش خوبی برای ورزش کردن است. پیاده‌روی از میزان کلسترول، وزن و فشار خون می‌کاهد.

در این مطالعات 70 زن مورد بررسی قرار گرفتند. این افراد در مدت 10 هفته با کمک دستبندهای هوشمند تعداد قدم‌های خود را اندازه‌گیری کردند. از آنها خواسته شد که 150 دقیقه در هفته پیاده‌روی کنند. بررسی‌ها نشان داد که انجام این میزان پیاده‌روی احتمال بیماری‌های قلبی را تا 10 سال کاهش می‌دهد.

محققان امیدوارند که بتوانند این تحقیقات را بر روی زنان غیرشهری نیز انجام دهند زیرا این تحقیقات در مناطق شهری صورت گرفته اند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب