عکس‌های منتشر شده میزو Xحاکی از حسگر اثر انگشت در پشت گوشی است

شرکت میزو طی چند روز گذشته دعوت‌نامه‌هایی را برای کنفرانس دهم آذر ارسال کرده و گفته می‌شود که قرار است در این مراسم از گوشی‌های Meizu X و Meizu M5 رونمایی شود.

شرکت میزو طی چند روز گذشته دعوت‌نامه‌هایی را برای کنفرانس دهم آذر ارسال کرده و گفته می‌شود که قرار است در این مراسم از گوشی‌های Meizu X و Meizu M5 رونمایی ‌شود.

البته هنوز هیچ منبع رسمی این خبر را تأیید نکرده است و به سبک مراسم این‌چنینی شایعات زیادی به گوش می‌رسد.

در همین احوال؛ روز گذشته تصویری در فضای مجازی منتشر شد که گفته می‌شود مربوط به گوشی Meizu X است. این گوشی به سیستم دوربین دوگانه در قسمت بالا و سمت چپ و هم‌چنین، سنسور اثر انگشت در پشت گوشی مجهز است.

با این‌حال هنوز به‌طور دقیق نمی‌توان در مورد این‌که این همان گوشی میزو X است نظر داد. شاید این همان گوشی میزو Pro 7 باشد که قرار است پرچم‌دار شرکت چینی میزو برای سال 2017 میلادی باشد.

با توجه به اطلاعاتی که تا به‌امروز درباره گوشی میزو X منتشر شده؛ این‌طور نتیجه‌گیری می‌شود که این نخستین اسمارت‌فون میزو خواهد بود که از رابط کاربری Flyme 7 استفاده می‌کند.

گفته می‌شود که جنس بدنه میزو X از شیشه است. اگر این خبر صحت داشته باشد مطمئنا باید منتظر گوشی بسیار زیبایی باشیم.

تنها یک هفته تا کنفرانس میزو و رونمایی‌های رسمی این شرکت موفق چینی باقی‌مانده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب