عکس‌های منتشر شده میزو Xحاکی از حسگر اثر انگشت در پشت گوشی است

شرکت میزو طی چند روز گذشته دعوت‌نامه‌هایی را برای کنفرانس دهم آذر ارسال کرده و گفته می‌شود که قرار است در این مراسم از گوشی‌های Meizu X و Meizu M5 رونمایی شود.

عکس‌های منتشر شده میزو Xحاکی از حسگر اثر انگشت در پشت گوشی است

شرکت میزو طی چند روز گذشته دعوت‌نامه‌هایی را برای کنفرانس دهم آذر ارسال کرده و گفته می‌شود که قرار است در این مراسم از گوشی‌های Meizu X و Meizu M5 رونمایی ‌شود.

البته هنوز هیچ منبع رسمی این خبر را تأیید نکرده است و به سبک مراسم این‌چنینی شایعات زیادی به گوش می‌رسد.

در همین احوال؛ روز گذشته تصویری در فضای مجازی منتشر شد که گفته می‌شود مربوط به گوشی Meizu X است. این گوشی به سیستم دوربین دوگانه در قسمت بالا و سمت چپ و هم‌چنین، سنسور اثر انگشت در پشت گوشی مجهز است.

با این‌حال هنوز به‌طور دقیق نمی‌توان در مورد این‌که این همان گوشی میزو X است نظر داد. شاید این همان گوشی میزو Pro 7 باشد که قرار است پرچم‌دار شرکت چینی میزو برای سال 2017 میلادی باشد.

با توجه به اطلاعاتی که تا به‌امروز درباره گوشی میزو X منتشر شده؛ این‌طور نتیجه‌گیری می‌شود که این نخستین اسمارت‌فون میزو خواهد بود که از رابط کاربری Flyme 7 استفاده می‌کند.

گفته می‌شود که جنس بدنه میزو X از شیشه است. اگر این خبر صحت داشته باشد مطمئنا باید منتظر گوشی بسیار زیبایی باشیم.

تنها یک هفته تا کنفرانس میزو و رونمایی‌های رسمی این شرکت موفق چینی باقی‌مانده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب