نوروز 96

آیا Oppo Find 9 در سه ماهه نخست 2017 رونمایی خواهد شد؟

بهره مندی از پردازنده جدیدتر کوالکام به این معنی است که Find 9 از سرعت بیشتری برخوردار است و در مصرف انرژی نیز مقرون به صرفه‌تر است.بهره مندی از پردازنده جدیدتر کوالکام به این معنی است که Find 9 از سرعت بیشتری برخوردار است و در مصرف انرژی نیز مقرون به صرفه تر است.


جالب اینکه همان منبع چینی که شایعات در خصوص رونمایی از این محصول در فصل اول سال 2017 را مطرح کرده بود، حالا اخباری را منتشر کرده که برگزاری مراسم رونمایی را در اوایل سال 2017 رد می کند. تحلیلگر چینی Pan Jiutang، اظهار کرده است که انتظار برای معرفی و عرضه Oppo Find 9 بیش از آنچه تصور می شد به طول خواهد انجامید و پیشنهاد می کند اگر انتظار برای این محصول سخت است، علاقمندان می توانند به خرید OnePlus 3T یا Vivo Xplay 6 فکر کنند.


علاوه بر این تحلیلگر، یکی از کاربران شبکه Weibo با نام کاربری Anunnaki@ که گفته می شود از کارمندان کوالکام است، نیز شایعات مربوط به رونمایی از محصول جدید اوپو در فصل اول 2017 را رد کرده است. از قرار معلوم تولیدکنندگان گوشی های هوشمند در سه ماهه نخست سال آینده میلادی پردازنده جدید یعنی اسنپدراگون 835 را دریافت می کنند که این بدین معنی خواهد بود که اوپو Find 9 احتمالا کمی دیرتر و در نیمه اول سال 2017 عرضه خواهد شد.


علاوه بر پردازنده اسنپدراگون 835، انتظار می رود که Find 9 از سیستم شارژ سریع اوپو ، Vooc، به جای Quick Charge 4.0 برخوردار باشد. گرچه گفته می شود Quick Charge 4.0 همراه بی قید و شرطی برای اسنپدراگون 835 است. سیستم شارژ سریع اوپو قادر است یک باتری 2500 میلی آمپر ساعتی را در مدت 15 دقیقه از صفر تا صد شارژ کند.

منبع :