یاران پورعلی گنجی چشم به جایگاه دوم دارند

دربی حساس شهر دوحه این بار در حالی برگزار می‌شود که تنها یک ایرانی در آن حضور دارد و خبری از حضور ستاره هایی همچون دژاگه در آن نیست.

یاران پورعلی گنجی چشم به جایگاه دوم دارند

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم سرشناس شهر دوحه که هر یک طرفداران زیادی دارند امروز در حالی مقابل هم صف آرایی می کنند که شرایطی کاملا متفاوت با هم دارند. العربی بدون در اختیار داشتن ستاره های ایرانی و با وضعیتی کاملا بحرانی گام به جدال با السد می گذارد که با حضور مرتضی پورعلی گنجی و ژاوی چشم به جایگاه دوم جدول دوخته و قصد دارد دوباره به جمع کاندیداهای اصلی قهرمانی بازگردد.

ایستادن العربی در جمع تیم های انتهای جدولی از اتفاقات غیرمنتظره فصل جدید یگ ستارگان قطر محسوب می شود. تیمی که با وجود تغییر مالکیت و استفاده از مربی جدید به جایی نرسید تا با بحران های مالی شدید روبرو و از نقل و انتقالات موقتا محروم شود. العربی که هنوز تصمیمی در خصوص وضعیت اشکان دژاگه نگرفته اگر دربی را واگذار کند عملا وارد جمع سقوط کننده ها خواهد شد، نتیجه ای که به هیچ عنوان به مذاق طرفدارانش خوش نخواهد آمد.

در سوی مقابل السد با فریرا مربی پرتغالی و ستاره هایی همچون پورعلی گنجی، ژاوی ، بونجاح و الهیدوس فصل خوبی را پشت سر می گذارد اما چند تساوی دقیقه نودی در هفته های گذشته فاصله آنها با الجیش صدرنشین را افزایش داده و این تیم چاره ای ندارد تا در بازی امشب با سه امتیاز زمین را ترک و دوباره به یک قدمی رقیبش در صدر جدول برسد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب