کوچ زمستانی حاج محمدی از استقلال

روند سکونشینی‌های مدافع جنجالی در استقلال ادامه پیدا کرد تا به این ترتیب جدایی و کوچ این بازیکن گران قیمت از اردوی آبی پوشان پایتخت در زمستان قطعی شود.

کوچ زمستانی حاج محمدی از استقلال

به گزارش "ورزش سه"، امین حاج محمدی از همان روزهای ابتدایی فصل به یکی از سوژه های جنجالی اردوی استقلال تبدیل شد، بازیکنی که در نفت تهران شاگرد علیرضا منصوریان بود و فصل قبل در زمان حضور پرویز مظلومی یکی از ارکان ثابت خط دفاع با حضور مربی سابقش روی نیمکت استقلال به بازیکن نیمکت نشین و متعاقب آن سکونشین تبدیل شد آن هم با توجه به قرارداد یک میلیارد و صد میلیون تومانی که با باشگاه داشت.

حتی در روزهایی که کادر فنی تصمیم به استفاده از این بازیکن در لیست 18 نفره می گرفت عوامل بیرونی و بدشانسی این اجازه را به حاج محمدی نمی داد تا از سکونشینی دل بکند که نمونه بارز آن اتفاق رخ داده در بازی حذفی برابر صبای قم در آزادی بود تا امین همچنان سوژه ای جذاب برای رسانه ها باشد و مدام نامش شنیده شود. با خروج این بازیکن از لیست 18 نفره بازی با گسترش فولاد اما اتفاق دیگری رخ داد که سرنوشت این بازیکن را در مسیر پیش رو تغییر خواهد داد تا او با پیوستن به تیمی جدید از سکونشینی نجات پیدا کند.

از اردوی استقلال خبر می رسد در آخرین نشستی که میان این بازیکن و مسئولان باشگاه رقم خورد امین حاج محمدی با اطمینان از این که در برنامه های منصوریان برای ادامه فصل ندارد زیر بار جدایی در نیم فصل رفت تا راه برای حضورش در تیمی دیگر هموار شود. حاج محمدی که با توجه به شرایط سنی اش مشتریان خو.بی در لیگ برتر دارد طبق توافق صورت گرفته در نقل و انتقالات زمستانی از استقلال کوچ خواهد کرد تا به تجربه ناموفق حضورش در این تیم پرطرفدار پایتخت پایان دهد.

تصمیمی که می تواند برای علیرضا منصوریان هم خوشایند باشد چون با خالی شدن لیست نفرات بزرگسال می تواند به تقویت ضعف های تیمش در نیم فصل با جذب بازیکنان مد نظر بپردازد. اما این که حاج محمدی نیم فصل دوم را در چه تیمی خواهد گذراند هنوز خبر دقیقی در دست نیست گرچه از دو تیم تهرانی سایپا و نفت تهران در کنار دو تیم شهرستانی به عنوان مشتریان این بازیکن گران قیمت و جنجالی نام برده می شود

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب