ازین پس می‌توان ویدیوهای واتس‌اپ را در حین دانلود،مشاهده کرد

یکی از اصلی‌ترین مشکلات پیش روی کاربران واتس اپ و همچنین، مدیران این اپلیکیشن پیام رسان، ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده و نحوه مشاهده آن‌ها بود

کمپانی واتس اپ در حال اعمال تغییرات جدیدی در اپلیکیشن خود است که امکان مشاهده ویدیوها در حین دانلود را برای کاربران فراهم می کند و دیگر نیازی نیست تا برای پخش ویدیوها تا اتمام فرآیند دانلود، صبر کنید.

یکی از اصلی‌ترین مشکلات پیش روی کاربران واتس اپ و همچنین، مدیران این اپلیکیشن پیام رسان، ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده و نحوه مشاهده آن ها بود که خوشبختانه این ویژگی جدید می تواند راه حل مناسبی برای این مشکل باشد.

بر اساس این قابلیت که هم اکنون در حال گذراندن مراحل آزمایشی خود است و برای نسخه بتای سیستم عامل اندروید عرضه شده است، دیگر نیازی نیست تا کاربران به منظور مشاهده یک ویدیو، زمان زیادی را تا اتمام فرآیند دانلود صبر کنند، چرا که تنها چند ثانیه پس از دریافت این ویدیو می توانند همزمان با آغاز دانلود، آن را مشاهده کنند.

این ویژگی جدید به چند روش کار خواهد کرد به طوری که اگر در تنظیمات اپلیکیشن خود، دانلود تمامی ویدیوهای دریافتی به صورت خودکار را انتخاب کرده باشید، فرآیند دانلود آغاز و وضعیت آن در گوشه سمت چپ صفحه نمایش، به نمایش درخواهد آمد. اما نکته اینجاست که می تواند قبل از اتمام دانلود، ویدیو را اجرا کرده و آن را مشاده کنید. همچنین زمانی که فرآیند دانلود به پایان برسد، نوار وضعیت دانلود به علامت مدت زمان ویدیو تغییر می کند.

اما اگر دانلود ویدیوها به صورت خودکار را انتخاب نکرده باشید، همچنان دکمه پلی (play) را مشاهده خواهید کرد که می توانید با کلیک بر روی آن، ویدیو را ببینید. اما در این حالت، ویدیو بر روی دستگاه شما ذخیره نخواهد شد که اگر به دنبال دانلود ویدیو نیز هستید می توانید بر روی دکمه دانلود که در گوشه سمت چپ و پایین نمایشگر قرار دارد، تپ کنید.

اگر از کاربران واتس اپ باشید، حتماً تایید خواهید کرد که تغییرات زیادی در این اپلیکیشن پیام رسان ایجاد نمی شود اما در طی چند ماه اخیر، این وضعیت تغییر کرده و ویژگی هایی همچون برقراری تماس ویدیویی نیز برای کاربران فراهم شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب