هرمس بندهای جدیدی را به صورت محدود برای اپل واچ تولید می‌کند

اپل ساعت هوشمند اپل واچ را بیشتر به عنوان یک محصول دنیای فشن و مد طراحی کرده است تا یک گجت فناوری.

هرمس بندهای جدیدی را به صورت محدود برای اپل واچ تولید می‌کند

اپل ساعت هوشمند اپل واچ را بیشتر به عنوان یک محصول دنیای فشن و مد طراحی کرده است تا یک گجت فناوری. اپل واچ برای آن دسته از کاربرانی که علاقه زیادی به متمایز بودن دارند انتخاب بسیار مناسبی است. اپل پیش از این برای تولید بندهای اپل واچ با شرکت Hermes همکاری کرده بود و اکنون به نظر می رسد که همکاری جدیدی در راه است.

 

مطابق با گزارش هایی که به تازگی منتشر شده است، به نظر می رسد که برند هرمس از امروز یعنی 24 نوامبر و همزمان با جمعه سیاه بندهای جدیدی به نام Equateur Tatoutage را معرفی کند. این بندها توسط Robert Dallet طراحی شده اند و در تعداد محدود به فروش خواهند رفت. به این ترتیب آن دسته از افرادی که متمایز بودن را در خرید اجناس محدود تولید شده می بینند بدون شک این بند را در اولویت خرید خود قرار خواهند داد.

 

علاوه بر این به نظر می رسد که بندهای اپل واچ هرمس جدید برخلاف نمونه های قبلی که بیشتر مناسب موقعیت های رسمی بودند، طراحی تازه تر و بروزتری دارند. با توجه به محدود بودن این بند جدید قیمت آن حدود 442 دلار در مقایسه با قیمت 368 دلاری نسخه معمولی آن است.

 

تا به امروز Hermes تنها شرکتی بوده که به صورت رسمی برای تولید بندهای اپل واچ با اپل همکاری کرده است. سایر شرکت های فعال در عرصه فشن مانند Coach و TOMS نیز برای اپل واچ بند تولید کرده اند اما نه مشابه با ظرفیت تولید هرمس.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب