تشک هوشمند Eight با دستیار صوتی الکسا کار می‌کند

شرکت نوپای eight که در شهر نیویورک واقع شده و در زمینه فناوری‌های مرتبط با خواب فعالیت می‌کند به تازگی یک تشک هوشمند معرفی کرده که قابلیت اتصال به اینترنت را دارد.

تشک هوشمند Eight با دستیار صوتی الکسا کار می‌کند
شرکت نوپای eight که در شهر نیویورک واقع شده و در زمینه فناوری های مرتبط با خواب فعالیت می کند به تازگی یک تشک هوشمند معرفی کرده که قابلیت اتصال به اینترنت را دارد.

همانطور که انتظار می رود، این تشک هوشمند بر روند تنفس و حرکات افراد حین خواب نظارت می کند تا تشخیص دهد در چه مقطعی از خواب هستید و بر همین اساس، پیشنهاداتی را برای بهبود خواب ارائه می کند. می توان این اطلاعات را به اپلیکیشن های سلامت اپل و گوگل نیز وارد کرد.


همچنین می توان اپلیکیشن هشداردهنده گوشی های هوشمند را نیز طوری تنظیم کرد که شما را در مناسب ترین زمان در میان چرخه خواب تان بیدار کند. این تشک همچنین قادر است تا قسمت های مختلف بدن را گرم کند و برای راحت تر خوابیدن شما، صدای سفید نیز تولید می کند.


می توان این تشک را با سایر سیستم های اتوماسیون خانگی نیز ترکیب کرد. به این ترتیب، امکان ارتباط آن با چراغ های هوشمند و قهوه جوش هوشمند برقرار می شود و در نتیجه، وقتی صبح از خواب بیدار می شوید لازم نیست کار چندانی انجام دهید. همچنین می توانید از دستیار صوتی الکسا بخواهید تا تخت را برای تان گرم کند.


این تشک از طریق وب سایت شرکت Eight و با قیمت 950 دلار عرضه می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب