ارزیابی و تحلیل آزمون 5 آذر گروه چهارم انسانی

ارزیابی و تحلیل آزمون 5 آذر 1395 گروه چهارم انسانی

ارزیابی و تحلیل آزمون 5 آذر گروه چهارم انسانی

دوست خوب کانونی؛ سلام!

آزمون 5 آذر هم ساعاتی پیش برگزار شد و احتمالاً تا الآن شما کارنامه‌ی خودتون رو هم دریافت نمودید؛ اما به قول حقوقی‌ها «پرونده‌ی این آزمون هنوز مختومه نشده!» بلکه پس از بررسی و تحلیل صحیح و دقیق آزمون، این امر صورت خواهد گرفت. پس با ما در تحلیل و ارزیابی آزمون امروز همراه باشید.


آزمون 5 آذر که در بخش دروس پایه دارای بودجه‌بندی «پوششی» بود (یعنی در کنار مباحث جدید، مباحث قبلی را نیز به‌طور کامل دوره می‌نمود)، این امکان را برای شما فراهم آورد تا تمام آن‌چه که از مباحث سال پایه تا آزمون امروز آموخته‌ بودید، دوره و جمع‌بندی نمایید. بنابراین نتیجه‌‌ای که در این آزمون کسب نموده‌اید، می‌تواند سنگ محک بسیار خوبی باشد تا با آن، میزان تسلط خود را بر دروس سال پایه به‌خوبی ارزیابی نموده و بر مبنای این ارزیابی، برنامه‌ی مطالعاتی خود را سامان دهید.


در آزمون 5 آذر چه گذشت؟

الف) وضعیت سیستم‌ ده‌دهی (چند از ده):

برای آن‌که اطلاعات استخراج شده از سیستم ده‌دهی آزمون امروز، حالت کاربردی و مفیدی برای شما داشته باشد و در حد یک اطلاع‌رسانی صرف از سوی ما به شما باقی نماند؛ خواهشمندیم تا اطلاعات کلی مندرج در جداول زیر را با نتیجه‌ای که شما شخصاً در آزمون امروز کسب نموده‌اید، مقایسه کنید. از نتایج حاصل از این مقایسه می‌توانید برای بهبود رتبه و تراز خود در آزمون آینده (19 آذر) بهره ببرید. (یک بار امتحان کنید! یقین داریم مشتری خواهید شد!!!)

خانه‌های زرد به این معنی است که سطح دشواری سؤال‌ها یک واحد از سطح دشواری میانگین سؤال‌های کنکورهای سه سال اخیر دشوارتر بوده و رنگ قرمز به معنی دو واحد دشوارتر است. از سوی دیگر رنگ سبز به معنی یک واحد آسان‌تر و رنگ آبی به معنی دو واحد آسان‌تر می‌باشد. خانه‌های سفید رنگ نیز انطباق آزمون با معیار کنکور را نشان می‌دهند.

ارزیابی و تحلیل آزمون 5 آذر گروه چهارم انسانی

ارزیابی و تحلیل آزمون 5 آذر گروه چهارم انسانی

ارزیابی و تحلیل آزمون 5 آذر گروه چهارم انسانی

دانش آموزان گرامی


به کانال تلگرام تخصصی گروه انسانی بپیوندید:

پاسخ سؤال‌های درسی خود را مشاهده نمایید.

از جدیترین اخبار کانون و کنکور با خبر شوید.

از کتاب‌های جدید و به روز رسانی شده‌ی کانون مطلع شوید.

ارزیابی و تحلیل هر آزمون را در همان روز مشاهده نمایید.

از مشاوره‌‌های آموزشی و تحصیلی استفاده کنید.

خلاصه درس‌های مربوط به هر آزمون را دریافت نمائید.

و ..................


دانش‌آموزان گرامی می‌توانید با ورود به صفحه مقطع گروه چهارم انسانی در سایت کانون سؤال‌های درسی خود را به تفکیک از مسؤلین هر درس بپرسید.

هم‌چنین می‌توانید دام آموزشی سؤال‌های آزمون 5 آذر را در سایت کانون بنوسید و جایزه بگیرید.‌ (به انتخاب خود، کتاب کانون جایزه بگیرید.)

یک توصیه‌ی مهم! «آزمون غیرحضوری»، آزمون متناظر بعدی در سال گذشته‌ می‌باشد که پس از پایان هر آزمون به شما ارائه می‌گردد و به‌عنوان یک منبع مطالعاتی خوب و مفید برای موفقیت در آزمون بعدی (19 آذر) می‌تواند مورد استفاده‌ی شما دوستان خوب کانونی قرار گیرد.

دوستان خوب! اگر در خصوص گزارش‌هايي که بعد از هر آزمون در سايت کانون مشاهده مي‌کنيد، پيشنهاد يا انتقادي داريد يا مايل هستيد در خصوص موارد ديگري نيز به شما اطلاع‌رساني شود، بسيار خرسند و مسرور خواهيم شد از طريق شماره‌ تلفن 66962400 – 021 / داخلي 193 (واحد توليد آزمون چهارم انساني) شنونده‌ي صداي گرم شما باشيم.


با آرزوي موفقيت

سارا شريفي (مدير توليد آزمون‌هاي سال چهارم انساني)

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب