نوروز 96

شیائومی به صورت رسمی اولین حضورش در نمایشگاه CES را تایید کرد

شیائومی به صورت رسمی حضور خود را در نمایشگاه Consumer Electronics Show 2017 در لاس وگاس اعلام کرده استشیائومی به صورت رسمی حضور خود را در نمایشگاه Consumer Electronics Show 2017 در لاس وگاس اعلام کرده است. شیائومی گفته که حضورش در CES امسال به معنی رونمایی از یک محصول جدید جهانی است. استفاده از این کلمات نشان می‌دهد که این محصول همان گوشی هوشمند مورد انتظاری نیست که قرار بود در ایالات متحده عرضه شود.

 

خلاصه اعلامیه شیائومی برای محصولی که در تاریخ 5ام ژانویه در CES 2017 رونمایی می‌شود این چنین است: "در نمایشگاه CES امسال، شرکت شیائومی از محصول جدید و هیجان انگیزی رونمایی خواهد کرد که نشان می‌دهد این شرکت چگونه در حال عبور از مرزهای نوآوری است. شیائومی مبتنی بر ایده "نوآوری برای همه اشخاص" تاسیس شده است، با این باور که محصولات با کیفیت بالا ساخته شده مطابق با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا باید به صورت گسترده در دسترس قرار گیرند."

 

شیائومی که اغلب با نام "اپل چین" شناخته می‌شود سال‌هاست که به دنبال توسعه محصولاتش در ایالات متحده است. با این حال هوگو بارا نائب ردیس ارشد بین الملل شیائومی در پاسخ به شایعات مختلف اعلام کرد که این شرکت پیش از عرضه موفق یک گوشی هوشمند در ایالات متحده هنوز کارهای دیگری را پیش رو دارد.

 

شیائومی مدتی است که چند نمونه از محصولاتش را در ایالات متحده فروخته است اما این محصولات شامل گوشی‌های هوشمند نمی‌شود. در حال حاضر فهرست محصولات فروشگاه ایالات متحده شیائومی شامل مواردی همچون اسپیکر بلوتوث، پاور بانک و چند ماژول هدفون می‌شود. شیائومی به تولید سایر محصولات الکترونیک مصرفی از جمله دستبندهای تناسب اندام، لپ تاپ، تلویزیون، هدست واقعیت مجازی و محصولات خانگی هوشمند می‌پردازد اما تمامی این محصولات در حال حاضر تنها در چین فروخته می‌شوند.

 

شیائومی طی چند سال اول حضور خود در بازار شاهد رشد و توسعه چشمگیری بوده است. گوشی‌های هوشمند این شرکت که امکانات بسیار متنوعی را با قیمتی پایین در اختیار کاربران قرار می‌دهند عامل موفقیت اصلی این شرکت و حضورش در صدر تولیدکنندگان چینی و بدست آوردن لقب بزرگترین تولیدکننده اسمارت فون در جهان بوده‌اند.

منبع :