به روز رسانی بزرگ در اپلیکیشن Workflow برای کاربران iOS

Workflow، اپلیکیشنی ست که سازندگانش آن را به نوعی یک ابزار اتوماسیون شخصی برای کاربران معرفی کرده اند.

به روز رسانی بزرگ در اپلیکیشن Workflow برای کاربران iOS

Workflow، اپلیکیشنی ست که سازندگانش آن را به نوعی یک ابزار اتوماسیون شخصی برای کاربران معرفی کرده اند. به زبان ساده تر، افراد می توانند با استفاده از این برنامه، با ترکیب چند عمل مختلف، برای یک کار مشخص فرمولی طراحی کنند تا آن کار به جای این که به صورت دستی انجام شود، با فرمول تعریف شده در Workflow به طور خودکار انجام گیرد.

 

اکنون نسخه iOS این ابزار اتوماسیون شخصی، به روز رسانی شده که به آن امکانات و قابلیت های بسیار جالب و متنوعی اضافه شده است. هم چنین برخی از امکانات قبلی آن با تغییراتی جدید مواجه شده که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 

اگر شما جزو آن دسته از کاربران آیفون هستید که دوست دارید ترکیبی از کارهای مختلف را اصطلاحاً درگ اند دراپ کنید تا جریان کاری مفیدی در دستگاهتان ایجاد کنید، بهتر است با تمام بهبودی ها و آپدیت های نسخه جدید اپلیکیشن Workflow برای iOS آشنا شوید.

 

اول از همه، بخش گالری در این اپلیکیشن بازطراحی شده و اکنون شما می توانید برای جربان کاری مورد نظرتان، حتی در این بخش هم جستجو کنید. علاوه بر این، به روز رسانی اخیر به کاربران نشان می دهد که هر جریان کاری توسط چه شخصی ساخته شده است.

 

به گفته توسعه دهندگان این برنامه، اکنون Choose from List قادر است اطلاعات بیشتری از هر آیتم را به شما نشان دهد. در قسمت تنظیمات Workflow نیز کاربران می توانند بخش Import Questions را نصب کنند. فعال شدن این ویژگی به این معناست که افراد دیگری که از این اپلیکیشن استفاده می کنند حالا می توانند جریان کاری که توسط شما به اشتراک گذاشته می شود را سفارشی سازی کنند.

 

به روز رسانی دیگر مربوط به Choose from Menu می شود که اکنون پشتیبانی از متغیرهای مختلف به آن اضافه شده و کاربران می توانند از این پس آیتم Dictionary را به Choose from List ببرند تا تمامی کلیدها و مقادیر آن به عنوان یک لیست نمایش داده شود.

 

بسیاری از باگ هایی که پیش تر در این اپلیکیشن باعث اذیت کاربران می شدند، برطرف شده اند، از جمله باگی که منجر به کرش کردن این برنامه در iOS 8.1 و نسخه های پیش از آن می شد. ضمناً در این آپدیت URLهای مربوط به یوتیوب که به دلیل وجود باگ باز نمی شدند، اکنون بدون مشکل باز می شوند.

 
به روز رسانی بزرگ در اپلیکیشن Workflow برای کاربران iOSبه روز رسانی بزرگ در اپلیکیشن Workflow برای کاربران iOS

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب