تولیدکنندگان چینی ساخت تلویزیون‌های OLED را آغاز کردند

تا کنون بازار تلویزیون‌های OLED کمابیش در تسخیر غول‌های فناوری کره جنوبی مانند ال جی و سامسونگ بوده است.

تولیدکنندگان چینی ساخت تلویزیون‌های OLED را آغاز کردند

تا کنون بازار تلویزیون های OLED کمابیش در تسخیر غول های فناوری کره جنوبی مانند ال جی و سامسونگ بوده است. بخش نمایشگر این دو کمپانی پنل های اولد مورد نیاز سایر تولیدکنندگان را تامین می کنند و می توان گفت این دو به نوعی انحصار در این بازار دست یافته اند. اما تولیدکنندگان چینی در تمام این مدت در تلاش بوده اند تا در این حوزه نیز وارد رقابت شوند و گویا اکنون آمادگی عرضه فناوری OLED چینی را در بازار دارند.


BOE، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پنل های نمایشگر در کشور چین، با Skyworth وارد همکاری شده اند تا تلویزیون OLED چینی را روانه بازار کنند. این دو کمپانی قصد دارند این تلویزیون را در بازار چین و بازارهای اروپایی عرضه کنند. این کمپانی های چینی درصددند در بازار OLED که در حال حاضر خیلی رقابتی نیست برای خود جایگاهی به دست آورند.


Skyworth اخیراً و در جریان هجدهمین نمایشگاه فناوری در شنژن از تلویزیون اولد خود رونمایی کرد. این نخستین باری است که یک تلویزیون اولد با پنل چینی معرفی می شود. Skyworth از سال 2013 ساخت تلویزیون های اولد را آغاز کرده اما تا کنون نمایشگرهای اولد مورد نیاز خود را از ال جی تهیه می کرد.


تامین کنندگان پنل های اولد تلویزیون در کشور کره جنوبی احتمالاً تا چند سال دیگر و تا زمانی که تولیدکنندگان چینی بتوانند تولید خود را به اندازه ای افزایش دهند که به قیمت های رقابتی دست یابند هم پیشتاز این حوزه خواهند بود.


Skyworth قصد دارد تلویزیون اولد ساخت چین را از سال آینده در کشور چین و بازارهای اروپایی عرضه کند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا بازار آمریکا هم بازار هدف این کمپانی خواهد بود یا خیر. اما با توجه به تلاش تولیدکنندگان چینی برای نفوذ به بازار آمریکا می توان منتظر ورود این محصول به آمریکا هم بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب