انتشار نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بازی Adrift لغو شد

آدام ارث، تهیه‌کننده‌ی بازی Adrift اعلام کرد که انتشار نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این بازی شوتر اول شخص به طور کامل لغو شده است.

آدام ارث، تهیه‌کننده‌ی بازی Adrift اعلام کرد که انتشار نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این بازی شوتر اول شخص به طور کامل لغو شده است. او در توییتر این خبر را اعلام کرد که مبالغ دریافتی از کاربرانی که نسبت به پیش‌خرید بازی اقدام کرده بودند، پس داده‌ خواهد شد.


آدم ارث که حدودا سه سال از جدایی وی از مایکروسافت می‌گذرد، با بیان اینکه امیدوار است کاربران بتوانند بر روی پلتفرم‌های دیگر این بازی را انجام دهند از کاربران ایکس‌باکس وان عذرخواهی کرد. کمپانی 505 Games که وظیفه‌ی نشر این بازی را برعهده گرفته هم اطلاعات بیشتری را در این زمینه منتشر نکرده و هنوز مشخص نیست چرا عرضه‌ی این بازی برای ایکس‌باکس وان لفو شده است.


انتشار این بازی برای ایکس‌باکس وان در حالی لغو می‌شود که پیش از این نیز انتشار نسخه‌ی واقعیت مجازی این بازی برای کنسول پلی‌استیشن 4 کنسل شده بود. عنوان Adrift ابتدا در رویداد Game Awards در سال ۲۰۱۴ معرفی شد؛ تاریخ انتشار این بازی در رویداد مذکور تابستان سال گذشته اعلام شد اما در نهایت این بازی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی از طریق استیم و هدست واقعیت مجازی Oculus در اسفندماه سال گذشته عرضه و سپس در تیرماه سال جاری راهی پلی‌استیشن 4 شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب