انتشار تصویری تازه از گوشی میزو پرو 7

طی روزهای اخیر، رقیبی تازه برای گوشی شیائومی Mi Mix پیدا شده و آن، چیزی نیست به جز یک گوشی جدید از شرکت چینی میزو. براساس اخبار، نام این گوشی میزو پرو 7 است.طی روزهای اخیر، رقیبی تازه برای گوشی شیائومی Mi Mix پیدا شده و آن، چیزی نیست به جز یک گوشی جدید از شرکت چینی میزو. براساس اخبار، نام این گوشی میزو پرو 7 است.

با این حال، اخیرأ تصاویری شماتیک از این گوشی انتشار یافته که نشان می دهد باید انتظار گوشی زیباتری را داشته باشیم. امروز نیز رندر تازه ای از این گوشی منتشر شده است.

این تصویر تازه متاسفانه فاقد هرگونه جزییاتی درباره این گوشی است. با این حال، تاکنون و به استناد جزییاتی که پیش از این انتشار یافته احتمال آن می رود که این گوشی دارای دوربین اصلی دوازده مگاپیکسلی، دوربین سلفی هشت مگاپیکسلی، ورودی 3.5 میلی متری هندزفری و ورودی USBC باشد. عدم وجود اسکنر اثر انگشت در پشت گوشی این ایده را تقویت می کند که این قابلیت در زیر نمایشگر و در جلوی دوربین قرار گرفته باشد.

تصاویر جدید نشان از نمایشگری با لبه های خمیده دارند، و دوربین اصلی در وسط پنل پشتی قرار گرفته، در حالی که در طرح های پیشین در بالا سمت چپ قرار داشت.

زمان رونمایی از میزو پرو 7 هنوز مشخص نیست. میزو قصد برگزاری رویدادی در هفته آینده را دارد ولی گمان می رود که در این رویداد گوشی M5 Note با سه گیگابایت رم، نمایشگر فول اچ دی و اندروید 6 رونمایی شود. مقامات میزو اعلام کرده اند که میزو پرو 7 تا پیش از آغاز سال نو میلادی معرفی نمی شود، بر همین اساس، انتظار می رود که طی چند ماه آینده جزییات بیشتری از این گوشی مشخص شود.

انتشار تصویری تازه از گوشی میزو پرو 7


منبع :