خانم اجازه! - 6 آذر 1395

آیا ممکن است در مورد نحوه‌ی برنامه‌ریزی برای حل کتاب‌های کار مرا راهنمایی کنید؟

من کتاب علوم ششم دبستان را مطالعه کرده‌ام. در فصل اول مطلب زیادی در مورد روش علمی نیامده است اما معلم ما در مورد آن توضیح داده است. به نظر شما یک جای کار ایراد ندارد؟

خدیجه شهبازی:

اولین فصل کتاب‌های علوم دبستان در همه‌ی مقاطع به بررسی روش علمی و مشاهده و آزمایش مربوط است. در این فصل مبنای یادگیری فعالیت و آزمایش و مشاهده توسط خود دانش‌آموز است. در این مورد حتماً توضیحات معلم شما، تکمیل‌کننده‌ی مطالب کتاب درسی است. برای تکمیل اطلاعات خود می‌توانید از درس‌نامه‌های کتاب کار علوم و کتاب پرتکرار امتحانی نیز کمک بگیرید تا هم مطالب تکمیلی را به‌خوبی بیاموزید و هم با انواع طراحی سؤال در این مبحث آشنا شوید.


آیا ممکن است  در مورد نحوه‌ی برنامه‌ریزی برای حل کتاب‌های کار مرا راهنمایی کنید؟

الهام شاهپوری:

بهترین کار استفاده از این کتاب‌ها در پیش‌خوانی کردن و مطالعه‌ی درس هر روز در همان روز است. زمانی که می‌خواهید درس‌های روز بعد را پیش‌خوانی کنید می‌توانید از درس‌نامه‌های کتاب کار استفاده کنید تا با آمادگی ذهنی در کلاس درس حاضر شوید. ازطرفی در روزی که معلم شما درسی را تدریس کرده است می‌توانید چند تمرین ساده‌ی کتاب کار را حل کنید تا بر درس مسلط‌تر شوید. بعد از مدت کوتاهی خواهید دید که با کمک کتاب‌های کار به بخش زیادی از کتاب درسی مسلط شده‌اید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب