کتب درسی در سیستان و بلوچستان «رایگان» توزیع شد

مدیر کل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه کتاب‌های درسی استان سیستان و بلوچستان رایگان است، گفت:....

کتب درسی در سیستان و بلوچستان «رایگان» توزیع شد

مدیر کل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه کتاب‌های درسی استان سیستان و بلوچستان رایگان است، گفت: هیچ‌گونه کمبود کتاب درسی در استان سیستان و بلوچستان وجود ندارد.

به گزارش گروه اجتماعی آنا از خبرگزاری فارس، لیدا نیک‌روش مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «چند روزی است در فضای مجازی خبری مبنی بر اینکه دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان هنوز کتاب درسی ندارندTمنتشر شده است، آیا این موضوع صحت دارد؟»، اظهار کرد: این موضوع را به شدت تکذیب می‌کنم.

وی افزود: در شهرستان مهرستان که این موضوع اعلام شده است هیچ کسری کتاب درسی نداریم و در آخرین اعلام، نیازمند 1840 جلد کتاب بودند که تماما تحویل شده است.

نیک‌روش با تأکید بر اینکه کتاب‌های درسی استان سیستان و بلوچستان رایگان است، خاطرنشان کرد: به هر میزان که درخواست کتاب از سوی استان سیستان و بلوچستان داشته‌ایم، به همان میزان کتب درسی را ارسال کرده‌ایم.

وی ادامه داد: با توجه به پیگیری‌هایی که انجام دادیم، هیچ‌گونه کمبود کتاب درسی در این استان وجود ندارد و در آخرین مکاتبه‌ای که با آموزش و پرورش مهرستان داشتیم، اعلام شد که کمبود کتاب درسی ندارند.

مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تمام مدارس ابتدایی سراسر کشور کتاب‌های درسی خود را کامل دریافت کرده‌اند، تصریح کرد: در خصوص کتاب دانش‌آموزان دوره متوسطه، با توجه به اینکه این کتب از طریق کتاب‌فروشی‌ها توزیع می‌شود لذا وقتی هیچ درخواست و مشکلی اعلام نشده است، مطمئنا کمبود کتاب درسی نداریم.

آتوسا صادقی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
سنت های الهی از دین و زندگی چهارم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دروس عمومی چهارم دبیرستان)
دبیر : محمد رضایی بقا