گوپرو اپلیکیشن موبایلی ادیت عکس ارایه خواهد کرد

به گفته Tony Batesنماینده شرکت گوپرو، این شرکت در حال توسعه یک اپلیکیشن موبایلی ست که می‌تواند ویدویوهای خام دوربین‌های گوپرو را ادیت کند.

گوپرو اپلیکیشن موبایلی ادیت عکس ارایه خواهد کرد

به گفته Tony Batesنماینده شرکت گوپرو، این شرکت در حال توسعه یک اپلیکیشن موبایلی ست که می تواند ویدویوهای خام دوربین های گوپرو را ادیت کند. این اپلیکیشن به کاربران اجازه می دهد فایل های خود را مستقیماً از طریق گوشی ادیت کرده و به اشتراک بگذارند.

مدتها بود نیاز دوربین های گوپرو به یک اپلیکیشن ارتقاء یافته برای تبدیل فیلم های چند ساعته به فیلم های خلاصه یک یا دو دقیقه ای حس میشد. این خبر برای کاربران دوربین های گوپرو که از نرم افزارهای پیچیده ادیت ویدیو استفاده می کردند بسیار خوشحال کننده است چون برای ساخت یک ویدیوی یک یا دو دقیقه ای با استفاده از نرم افزارهای پیچیده ادیت ، باید مدت زیادی وقت صرف می کردند. این اپلیکیشن اکنون در مرحله تست نهایی ست و تا اواخر تابستان به بازار عرضه خواهد شد.

گوپرو اپلیکیشن موبایلی ادیت عکس ارایه خواهد کرد


بعد از تکمیل این اپلیکیشن، کاربران می توانند فیلم های خام در حال پخش خود را با استفاده از گوشی و یا تبلت ادیت کنند اما هنوز مشخص نیست این اپلیکیشن دقیقا برای کدام پلتفرم ها عرضه خواهد شد. البته علاوه بر ارایه یک اپلیکیشن کاربردی برای کاربران گوپرو، هدف اصلی شرکت از تولید این اپلیکیشن ارایه یک سرویس ابری به خریداران دوربین های اکشن بوده است. این قابلیت می تواند به صورت خودکار فیلم های گوپرو را ادیت کند و یک فیلم خلاصه تولید کند. Bates اشاره کرد که شرکت گوپرو در حال توسعه یک سرویس ابری دیگر است که می تواند فیلم های تهیه شده با دوربین های گوپرو را روی سایر دستگاه ها نیز نشان دهد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب