نسخه‌ی Skyrim بازی Monopoly در راه است

به زودی نسخه ای از بوردگیم بسیار محبوب Monopoly با تم بازی ویدیوی The Elder Scrolls V: Skyrim عرضه خواهد شد.

نسخه‌ی Skyrim بازی Monopoly در راه است

به زودی نسخه ای از بوردگیم بسیار محبوب Monopoly با تم بازی ویدیوی The Elder Scrolls V: Skyrim عرضه خواهد شد. ظاهرا این نسخه از مونوپولی، از کاراکترها، محیط ها و دیگر المان های بازی Skyrim به عنوان واحد پولی، کارت ها، ساختمان ها و تاس بازی استفاده خواهد کرد.

 این خبر را Merchoid، فروشگاه بازی های ویدیویی اعلام کرده و گفته است این بازی رومیزی، مارس ۲۰۱۷ و با قیمت 48$ عرضه خواهد شد. جسیکا آدامز، مدیر انجمن این شرکت درباره نسخه ی جدید مونوپولی گفت:

اگر می خواهید دهکده ی خود را در Riverwood تشکیل دهید و یا شهری در Winterhold و یا قلعه ای عظیم در Windhelm بسازید. روحیه تجارتی خود را در افسانه های Tamriel رها کنید.

کمپانی Merchoid پیش از این نیز نسخه هایی از بازی رومیزی مونوپولی را با تم بازی های ویدیویی ساخته است که از بین آن ها می توان به نسخه های Fallout و Assassin's Creed اشاره کرد.

 در اخباری مرتبط با دنیای Skyrim، نسخه‌ی ریمستر شده این بازی که The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition نام دارد در تاریخ ۷ آبان برای پلتفرم های PS4، Xbox One و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. همچنین این بازی در تریلر معرفی نینتندو سوییچ نمایش داده شد اما در حال حاضر کمپانی بتسدا عرضه Skyrim برای این پلتفرم جدید را تایید نکرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب