برنامه ویژه AMDبرای بازار واقعیت مجازی

شرکت ای‌ام‌دی به‌تازگی پروژه‌های متعددی را معرفی کرده است که همه آنها مربوط به بازار واقعیت مجازی هستند. این امر نشان از مصمم بودن این شرکت برای توفیق در این بازار دارد.

شرکت AMD به‌تازگی پروژه‌های متعددی را معرفی کرده است که همه آنها مربوط به بازار واقعیت مجازی هستند. این امر نشان از مصمم بودن این شرکت برای توفیق در این بازار دارد.شرکت ای‌ام‌دی به‌تازگی پروژه‌های بلند پروازانه خود در دو رده نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را به‌صورت تخصصی برای بازار واقعیت مجازی معرفی کرده است.

بخش مهمی از این پروژه‌ها بر پایه استفاده از پردازنده‌های گرافیکی پلاریس تنظیم شده‌اند و بخش دیگر نیز به فازهای نرم‌افزاری مربوط به پروژه liquid VR هستند.در حال حاضر ای‌ام‌دی نقش عمده‌ای در ترویج فرهنگ کافی‌نت‌های واقعیت مجازی در کشور چین بر عهده دارد و همین امر می‌تواند به‌خوبی موجب دریافت فیدبکهای مناسب برای تنظیم گام‌های بعدی توسط این شرکت شود.

شایان‌ذکر است که پروژه liquid VR در حقیقت یک ساختار ویژه برای ساده‌سازی و بهینه‌سازی تولید محتوا برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی است.نزدیک‌ترین راهکار واقعیت مجازی ای‌ام‌دی در پایان سال ۲۰۱۶ و بر پایه استفاده از پردازنده گرافیکی رادئون پرو WX۷100 طراحی‌شده است که عملکردی در سطح ورک استیشن‌ها داشته و با قیمتی هزار دلاری عرضه خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب