مورینیو: بازیکنانم باید مردانگی خود را ثابت کنند

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد، تاکید کرد که تیمش برای خروج از بحران، به بازیکنانی با روحیه جنگندگی بالا احتیاج دارد.

مورینیو: بازیکنانم باید مردانگی خود را ثابت کنند

، بعد از شکست سنگین در برابر چلسی، انتقادات از عملکرد یونایتدها افزایش یافته است و مورینیو از بازیکنانش خواسته تا با مردانگی و روحیه بالا این نتایج را جبران کنند. مورینیو گفت: «با توجه به نتایج رقم خورده و فاصله 6 امتیازی با صدر جدول، اصلا شرایط خوبی را در لیگ برتر تجربه نمی کنیم. شرایط دشواری پیش روی ماست؛ زیرا امتیازات مهمی را از دست داده ایم. حتی در دیدار برابر استوک (که بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم) نیز در نهایت به نتیجه تساوی رضایت دادیم و حالا زمان کسب پیروزی ها فرا رسیده است. دیدارهایی مانند جدال با وستهام، میدلزبورو، ساندرلند و ساوتهمپتون در انتظار ما خواهد بود. هرگز قصد ندارم بگویم مسابقات آسانی در پیش رو داریم؛ اما منچستر باید حداکثر امتیازات را از این بازی ها کسب کند. نمی توان کتمان کرد که من و بازیکنانم بسیار ناراحت هستیم؛ اما این احساسات به کودکان تعلق دارد و ما باید مثل افراد بالغ و مردان جنگجو رفتار کنیم و به تلاش کردن ادامه دهیم.»

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب