فروش بیش از 51000 PlayStation VR در روزهای اول عرضه در ژاپن

هنوز چند روزی بیشتر از عرضه جهانی هدست واقعیت مجازی سونی نگذشته است و آمارها نشان می‌دهند که این محصول، حداقل در ابتدای کار، فروش خوبی داشته است.

هنوز چند روزی بیشتر از عرضه جهانی هدست واقعیت مجازی سونی نگذشته است و آمارها نشان می دهند که این محصول، حداقل در ابتدای کار، فروش خوبی داشته است.

بر اساس گزارش های منتشر شده توسط وب‌سایت Gematsu، هدست واقعیت مجازی PlayStation VR، در ژاپن و طی هفته اول عرضه خود 51,644 واحد فروش داشته است. این هدست در تاریخ ۲۲ مهر عرضه شد و ارقام منتشر شده از این وب‌سایت، فروش این محصول را تا ۲۵ مهر نشان می دهد.

 هنوز باید منتظر انتشار آمار فروش این محصول از سوی سونی بمانیم اما با این حال تعداد بسیار زیاد دستگاه های فروخته شده در ژاپن، آن هم در این بازه زمانی کوتاه، نشان می دهد که PS VR شروع موفقی داشته است. شرکت سونی گزارش مالی خود را در تاریخ ۱۱ آبان منتشر خواهد کرد و احتمالا در آن به نمایش نمودارهای مربوط به فروش PlayStation VR در نقاط مختلف جهان خواهد پرداخت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب