صنایع تلفن همراه چین در مسیر ملی شدن

شرکت‌های تولیدکننده تلفن همراه در کشور چین قصد دارند تا در سال آینده میلادی حجم تجهیزات مصرفی تولیدشده در بازار بومی چین را در محصولات نهایی خود افزایش بدهند.

شرکت‌های تولیدکننده تلفن همراه در کشور چین قصد دارند تا در سال آینده میلادی حجم تجهیزات مصرفی تولیدشده در بازار بومی چین را در محصولات نهایی خود افزایش بدهند.یکی از ابعاد بازار تلفن‌های همراه که معمولا خریداران نهایی چندان از آن آگاهی ندارند، به تجهیزات داخلی و نحوه تامین آن‌ها بازمی‌گردد.

برخلاف جنگ بزرگی که در سطح نهایی عرضه محصولات وجود دارد، شرکت‌ها برای تامین قطعات داخلی دستگاه‌های خود ممکن است به‌راحتی از تولیدات رقیب مستقیم خود استفاده کنند.حال تولیدکنندگان تلفن همراه در چین قصد دارند تا از چنین ساختاری برای بهبود بخشیدن پیشرفت بازار ملی این کشور استفاده کرده و به‌این‌ترتیب جایگاه خود را در سطح جهانی نیز مستحکم‌تر سازند.

به‌ این‌ ترتیب در سال ۲۰۱۷ تولیدکنندگان تلفن همراه در کشور چین بیشتر از پنل‌های نمایشگر و تجهیزات داخلی دیگر تولیدشده در بازار چین استفاده خواهندکرد.با توجه به این‌که شرکت‌هایی مانند هواوی و شیائومی و... توانسته‌اند تا فروشی چشم‌گیر در بازار جهانی داشته باشند، می‌توان گفت که این اقدام شرکت‌های چینی می‌تواند سود هنگفتی را در بازار تولید تجهیزات تلفن همراه در کشور چین به جریان بیندازد

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب