توقف پشتیبانی از اسکایپ برای 85 درصد از کاربران ویندوزفون

کاربران ویندوزفون، به زودی از امکان استفاده از اسکایپ محروم می‌شوند!

توقف پشتیبانی از اسکایپ برای 85 درصد از کاربران ویندوزفون

کاربران ویندوزفون، به زودی از امکان استفاده از اسکایپ محروم می‌شوند!

اگر شما بر روی گوشی مجهز به ویندوزفون از نرم‌افزار تلفن اینترنتی اسکایپ استفاده می‌کنید، شانس استفاده از برنامه مذکور را از چند روز آینده از دست خواهید داد. افرادی که ویندوزفون ۸.۱ را بر روی گوشی‌های خود فعال کرده‌اند یا برنامه اسکایپ را از فروشگاه اینترنتی مایکروسافت بارگذاری کرده‌اند، از اینکه با استفاده از برنامه مذکور قادر به برقراری تماس نیستند شگفت‌زده شده‌اند.

نکته جالب این است که اسکایپ حتی بر روی همه نسخه‌های ویندوز ۱۰ موبایل هم اجرا نمی‌شود و به طور رسمی تنها سیستم‌عامل Windows 10 Mobile 1607 را پشتیبانی می‌کند که یک سال بعد از عرضه نسخه اولیه این سیستم‌عامل به‌روز شده است.

این سیستم‌عامل تنها از سوی حدود ۱۵ درصد از کاربران ویندوز‌فون در حال استفاده است. کارشناسان هشدار می‌دهند که بی‌دقتی‌هایی از این دست موجب می‌شود ویندوزفون معدود کاربران فعلی خود را هم از دست بدهد و به سیستم‌عاملی کاملا منسوخ مبدل شود. ویندوزفون در حال حاضر حدود یک درصد از بازار سیستم‌عامل‌های همراه را در اختیار دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب